Sprzedaż Zarządzanie

HRD Innovations & Expo 2019, 01 Października 2019 - przedsprzedaż biletów (sierpień 2019)

location icon
Uczelnia Łazarskiego ul. Świeradowska 43, Warszawa
calendar icon
Od 2 sie 12:00 do 15 wrz 23:59

Serdecznie zapraszamy do udziału w HRD Innovations & Expo 2019.

Jesień to doskonała pora na spotkanie branży szkoleniowo-doradczej z przedstawicielami średnich i dużych organizacji. Naturalna okazja do zagospodarowania budżetu końca roku oraz zaplanowania z wyprzedzeniem współpracy na nowy rok. 

3 powody, dla których warto uczestniczyć:

 • Przegląd rozwiązań: prezentacja usług szkoleniowo-doradczych, które usprawniają funkcjonowanie organizacji.
 • Trendy i nowości: trendy z kraju i ze świata związane z ciągłością działania, kulturą i środowiskiem pracy człowieka.
 • Badania i nauka: wgląd w publikacje naukowe i projekty badawcze dotyczące funkcjonowania organizacji.
Podczas wydarzenia możesz dodatkowo:
 • Wziąć udział w warsztacie samplingowym oferty wystawców, doświadczyć jakości usługi oraz poznać coacha, trenera i konsultanta w działaniu.
 • Skorzystać z wiedzy i doświadczeń wyższej kadry managerskiej, ekspertów z Polski i zagranicy, którzy podzielą się swoją perspektywą podczas paneli dyskusyjnych, prelekcji i warsztatów.
Prezentacja trendów w zakresie ciągłości działania, kultury organizacji i środowiska pracy człowieka oraz wgląd w badania i naukę wyróżnia nasze wydarzenie na poziomie kraju. Więcej informacji na: www.hrdexpo.pl
We wrześniu opublikujemy szczegółową agendę i otworzymy rejestrację. Zarezerwuj sobie miejsce w przedsprzedaży - zapoznaj się z warunkami poniżej i zapraszamy do zakupu.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół organizacyjny

Kogo szczególnie zapraszamy:

 • Przedstawicieli funkcji HR (Dyrektorów i Managerów HR, HR Business Partnerów, Specjalistów ds. HR).
 • Trenerów wewnętrznych i zewnętrznych, coachów i facylitatorów, konsultantów i audytorów.
 • Właścicieli i zarządzających średnimi i dużymi organizacjami, interesariuszy systemowych.
 • Dyrektorów, liderów i specjalistów pionów biznesowych, operacji i technologii, finansów i ryzyka, audytu wewnętrznego i zewnętrznego.
 • Pracowników średnich i dużych organizacji zainteresowanych szeroko pojętą odpowiedzialnością społeczną, edukacją globalną oraz badaniami i nauką w obszarze funkcjonowania organizacji. 

Miejsce wydarzenia: Uczelnia Łazarskiego (dogodna lokalizacja, w pobliżu stacji Metro Wilanowska)

Termin: 1 Października 2019 (wtorek)

Godziny targów dla uczestników: 09:00-18:00


Przedsprzedaż biletów na HRD Innovations & Expo 2019
Harmonogram
 • 01-31/08/2019 - przedsprzedaż (zakup biletów z gwarancją udziału i prawem pierwszeństwa wyboru).
 • 01-07/09/2019 - rejestracja uczestników z pierwszeństwem wyboru (początkiem września opublikujemy szczegółowej agendy wydarzenia i otworzymy zapisy).
 • 10-13/09/2019 - rozliczenie przedsprzedaży i zwrot środków za niewykorzystane bilety..
Korzyść: pierwszeństwo wyboru i zapisów na wątki konferencyjne (panele dyskusyjne, prelekcje i warsztaty z udziałem wyższej kadry managerskiej, ekspertów z Polski i zagranicy).
Rodzaje biletów:
 • HRD Expo 2019: 15zł (upoważnia do wejścia na targi)
 • HRD Expo 2019 online: 45zł (upoważnia do udziału w transmisji online 3 wątków konferencyjnych oraz dostęp do 10 nagranych paneli dyskusyjnych i prelekcji przez rok)
 • HRD Expo 2019 warsztat: 150zł (upoważnia do wejścia na targi oraz na jeden wybrany wątek konferencyjny - warsztat, panel dyskusyjny lub prelekcję).
Uwaga: przewidujemy, że większość wątków konferencyjnych potrwa ok 90 minut.
Rabat (również w przedsprzedaży): jeśli jesteś członkiem społeczności partnerów i wystawców wydarzenia, skontaktuj się z daną organizacją i poproś o kod rabatowy. Spodziewaj się co najmniej zniżki rzędu 33% przy zakupie biletu dla uczestnika.
Zakup w przedsprzedaży bez ryzyka finansowego: początkiem września otrzymasz link do agendy wydarzenia i pierwszeństwo rejestracji na wybrane wątki konferencyjne; jeśli nie znajdziesz interesującego Cię wątku i nie zarejestrujesz się do 07/09/2019, otrzymasz zwrot wpłaconych środków do 13/09/2019.
***
Partnerzy wydarzenia: 

       

Informacje dodatkowe: 
 • HRD Innovations & Expo  marka Stowarzyszenia PSTD. W 2019 roku organizacją targów zajmuje się EI Polska sp. z o. o. (przedsiębiorstwo społeczne z korzeniami w Wielkiej Brytanii). 
 • W trosce o spełnienie oczekiwań przedstawicieli średnich i dużych organizacji EI Polska może odmówić udziału przedstawicielom mniejszych organizacji, jeśli nie spełniają definicji co najmniej średniego przedsiębiorstwa lub sieci rozumianej jako 50+ współpracowników.  
 • Jeśli prowadzisz własną działalność, jesteś właścicielem mikro lub małej firmę i zależy Ci na udziale w tym wydarzeniu, zapraszamy do kontaktu z siecią EI-SPOCO (dla przedsiębiorców) lub Stowarzyszeniem PSTD (dla coachów, trenerów i doradców). Być może będziesz mógł skorzystać z puli biletów przeznaczonej dla członków i sympatyków tych organizacji. 
Wyjaśnienie organizacyjne

Wydarzenie HRD Innovations & Expo 2019 ma miejsce 1 Października w Warszawie. 

Data 15/09/2019 dla wydarzenia "HRD Innovations & Expo 2019, 01 Października 2019 - przedsprzedaż biletów (sierpień 2019)" jest datą techniczną - pozwala nam uruchomić przedsprzedaż biletów w sierpniu i rozliczyć zwroty początkiem września z wykorzystaniem portalu Evenea.pl. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Upoważnia do wejścia na targi usług szkoleniowych i doradczych dla średnich i dużych organizacji. HRD Expo 2019

Upoważnia do wejścia na targi usług szkoleniowych i doradczych dla średnich i dużych organizacji.

dostępnych: 297

już niedostępne 15,01 zł -
Upoważnia do udziału w transmisji online 3 wątków konferencyjnych oraz dostęp do 10 nagranych paneli dyskusyjnych i prelekcji przez rok. HRD Expo 2019 online

Upoważnia do udziału w transmisji online 3 wątków konferencyjnych oraz dostęp do 10 nagranych paneli dyskusyjnych i prelekcji przez rok.

dostępnych: bez ograniczeń

Wyprzedane 45,01 zł Wyprzedane
Upoważnia do wejścia na targi oraz na jeden wybrany wątek konferencyjny - warsztat, panel dyskusyjny lub prelekcję. HRD Expo 2019 warsztat

Upoważnia do wejścia na targi oraz na jeden wybrany wątek konferencyjny - warsztat, panel dyskusyjny lub prelekcję.

dostępnych: 291

już niedostępne 150,00 zł -