Zarządzanie Polityka i Gospodarka

Grupa TOP HR: Wypalenie zawodowe - faktyczny problem czy sposób na wyłudzenia zwolnień lekarskich?

location icon
Pałac Lubomirskich siedziba BCC Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa
calendar icon
Od 27 sty 10:00 do 27 sty 12:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na spotkanie grupy TOP HR. Wiele słyszymy i czytamy w mediach o wypaleniu zawodowym. Na spotkaniu odpowiemy na pytania:

- co to jest wypalenie zawodowe?

- czym różni się od depresji, braku satysfakcji, znużenia i innych stanów psychicznych?

- czy to choroba?

- jaka jest skala tego zjawiska?

- co ze zwolnieniami lekarskimi?

- na czym polega profilaktyka wypalenia zawodowego?

- jak wspierać pracowników w trudnych sytuacjach, by ich nie tracić?

W efekcie sformułujemy opinię Grupy TOP HR do Zarządu Związku Pracodawców BCC do podjęcia tematu w przestrzeni publicznej.

Tradycyjnie znajdzie się czas na wymianę doświadczeń. Korzystając z dobrych doświadczeń poprzednich spotkań, widzimy się fizycznie w Klubie. W razie zmiany będziemy informować zainteresowanych.

Spotkanie poprowadzi:

Katarzyna Lorenc - Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC, ekspertka BCC ds. rynku pracy i efektywności zarządzania, wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy, członkini zespołu prawa pracy Rady Dialogu Społecznego, prezes BIZYOU oraz LU-BI. Jest inicjatorką Konkursu Pracownik Roku. Usługi HR, które stworzyła ze swoimi zespołami otrzymały 12 Medali Europejskich za wysoką jakość usług. Od maja 2020 Wicekanclerz Loży Warszawskiej i Wiceprezes BCC.

oraz zaproszeni goście:Milena Grela-Parandyk - Psycholog kliniczny, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień i współuzależnienia, trener umiejętności psychospołecznych, nauczyciel akademicki. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par oraz grupową. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalizacją psychologii klinicznej. W Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA uzyskała kompetencje trenerskie w zakresie umiejętności psychospołecznych. Pomaga osobom, które doświadczają trudności w relacjach z ludźmi, trudności w związkach, w radzeniu sobie z własnymi emocjami, pomaga osobom cierpiącym na zaburzenia osobowości oraz osobom z uzależnionym.


Aleksandra Tokarewicz - Chief Product & Sales Officer - Board Member w Helping Hand - Personal Digital Therapist. Doświadczony manager w obszarze budowania wartości rynkowej spółek, skalowaniu biznesu, implementacji innowacyjnych rozwiązań. Ekspert w dziedzinie budowania strategii rozwoju produktu oraz sprzedaży. Od 17 lat pracuje z działami HR dostarczając produkty i usługi głównie z zakresu benefitów pracowniczych (systemy kafeteryjne, karty sportowe, programy wellness). Poprzednio m.in. CEO OK System S.A., CEO Medicover Benefits, członek zarządu Grupy Job. Absolwentka dwóch programów ICAN Institute: ICAN Management oraz ICAN Innovation.


Czym jest grupa TOP HR?

Grupa TOP HR Loży Warszawskiej działa od 2017 roku. Liczy ok. 200 HR-owców i osób zarządzających firmami członkowskimi, a także sympatyków Klubu zainteresowanych tematyką HR. W każdym roku odbywa 4 - 8 spotkań merytorycznych, które wychodzą naprzeciw potrzebom firm członkowskich. Zagadnienia podejmowane to: trendy HR, zagadnienia benefitowo-płacowe, automatyzacja HR, motywowanie, organizacja pracy zdalnej. To spotkania osobiste jak również w ostatnich latach zdalne trwające 2-3 godzin. Jednym z osiągnięć Grupy jest wygenerowanie konceptu Konkursu Pracownik Roku, realizowanego od trzech lat przez BCC, jedynego konkursu wyróżniającego szeregowych pracowników oraz zespoły. Konkurs promuje ideę doceniania, motywowania pozapłacowego, wdzięczności w biznesie. Rośnie o kilkadziesiąt procent edycja do edycji. Grupa TOP HR kształtuje opinie środowiska, wpływa na rekomendacje i stanowiska klubu, formułuje komunikaty prasowe i zalecenia Grupy do firm członkowskich.Kontakt: katarzyna.lorenc@bcc.pl


Strój: Smart casual

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Klubowicze i sympatycy
już niedostępne -