Zarządzanie Rozwój osobisty

Forum CoachWise: Włączające programy rozwojowe - jak angażować pracowników w projektowanie rozwiązań?

location icon
Restauracja LIF Aleja Niepodległości 80, Warszawa
calendar icon
Od 20 mar 14:00 do 20 mar 17:00


Forum CoachWise - to cykliczne spotkania dedykowane praktykom z obszaru learning & development, podczas których prelegenci dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy mają okazję do zadawania pytań, interakcji z ekspertami oraz wymiany doświadczeń.

Najbliższe Forum związane jest z wiosenną twórczą pracą nad projektowaniem rozwiązań rozwojowych dla pracowników. Zakończenie procesu oceny, tworzenie Indywidualnych Planów Rozwojowych - to gorący czas w organizacjach. Zapraszamy do poznania doświadczeń praktyków, którzy zaprosili pracowników do tworzenia potrzebnych i najlepiej dopasowanych rozwiązań dla siebie.


PRELEGENCI I TEMATY WYSTĄPIEŃ


 Ewa Makuch 

HR Manager OKAM Capital Sp. z o.o.

Temat wystąpienia: "Chętnie znajdę czas" - programy rozwojowe, które będą wartością, a nie tylko wypełnieniem kalendarza."

Jak stworzyć programy rozwojowe "od zera" tak, aby naprawdę spełniały swoje funkcje tj. były odpowiedzią na potrzeby biznesu i dostarczały pracownikom cennych zasobów, a nie były tylko "złodziejami czasu", które odrywają od obowiązków?

Jak rozwijać ciekawość i otwartość na rozwój, zamiast narzucać wyrwane z kontekstu działania? Jak zaangażować pracowników, jednocześnie wskazując możliwości i pamiętając o celach firmy? 

Ewa Makuch - absolwentka Wydziału Psychologii UW oraz studiów podyplomowych Zarządzania Zasobami Ludzkimi w SGH. Akredytowany coach ICF na poziomie ACC. Od 2014 roku tworzy praktyki HR w firmie deweloperskiej OKAM Capital. Wcześniej - rekruter i menedżer międzynarodowych projektów adresowanych do biznesu i studentów.


Joanna Duda

HR Specialist Avon Operations Polska


Temat wystąpienia:  "Development for Development, czyli program trenerów wewnętrznych w AVON"

Jak program rozwoju trenerów wewnętrznych wygląda w AVON w Garwolinie. Co sprawia, że bardzo doceniamy ekspertyzę wewnątrz organizacji oraz wspieramy jak najlepsze jej wykorzystanie

Joanna Duda - HR Specialist w AVON, absolwentka UE w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z psychologii zarządzania. W AVON odpowiada za projekty rozwojowe oraz prowadzi warsztaty. Interesuje się obszarem zaangażowania, motywacji w pracy oraz zwinności.


                                                                                           Joanna Baranowska

 Senior Coach, Trener CoachWise

Temat wystąpienia: "Elementy inteligencji emocjonalnej w służbie rozwoju."

Skąd wiadomo, czego potrzebujemy w kontekście rozwoju? Co karmi naszą świadomość? Informacja zwrotna ("feedback" i "feedforward") stanowi coraz częściej treść warsztatów dla menedżerów i pracowników.Jak zmniejszać "ślepą plamkę" w Oknie Johari i zyskiwać wiedzę na swój temat?Temat wystąpienia: "Elementy inteligencji emocjonalnej w służbie rozwoju."

Joanna podzieli się doświadczeniami w pracy trenerskiej z różnymi grupami i pokoleniami nad przyjmowaniem i udzielaniem feedbacku oraz zaprosi Państwa do krótkiego ćwiczenia.

Joanna Baranowska - Senior Coach PCC ICF, Trener i Supervisor CoachWise™. Ma wieloletnie doświadczenie w biznesie, pracowała w dziale sprzedaży, marketingu i HR. Obecnie pracuje coachingowo z kadrą dyrektorską i kierowniczą. Prowadzi coaching grupowy dla zespołów w obszarze m.in: wzmacniania komunikacji, pracy zespołowej, przechodzenia przez zmianę.


Paweł Sopkowski

 Inspirator i Założyciel CoachWise S.A.

Temat wystąpienia: "Modele i podejścia budowania nowoczesnych programów rozwojowych - czy metoda 70/20/10 wciąż działa?"

Jak stworzyć strukturę, architekturę programu, aby połączyć potrzeby zarówno organizacji jak i uczestników. W jakim stopniu skupić program rozwojowy na potrzebach grupy, a w jakim na poszczególnych jego uczestnikach? Jak łączyć zdobywanie wiedzy, ćwiczenie umiejętności i ich stosowanie w miejscu pracy, projektach, zadaniach? 


Podczas wystąpienia zaprezentujemy kilka przykładowych struktur i podejść do budowania programów rozwojowych, zaczerpniemy też inspiracje z trendów Learning & Development - EduTech. 

Paweł Sopkowski - Członek Założyciel ICF Polska, członek Rady Polskiej Izby Firm Szkoleniowej, pasjonat wywierania wpływu "ku dobremu". Wieloletnie doświadczenie w biznesie, doradza i projektuje programy innowacyjne, rozwiązania rozwojowe i edukacyjne - w tym rozwiązania z dziedziny tzw. Professional Education - edukacji prowadzącej do uzyskania kwalifikacji uprawnień zawodowych.


Informacje organizacyjne:
Termin spotkania: 20 marca, godz. 14.00 - 17.00
Lokalizacja: Restauracja LIF, Aleja Niepodległości 80
Opłata rejestracyjna: 80 PLN netto / 98,40 PLN brutto


Informacja o CoachWise: www.coachwise.org


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Forum CoachWise: Włączające programy rozwojowe - jak angażować pracowników w projektowanie rozwiązań?
już niedostępne 98,40 zł -