Standup "Fińczyk" Michała z Borowic

location icon
Teatr Muzyczny Capitol - Scena Ciśnień Piłsudskiego 57, Wrocław
calendar icon
Od 6 kwi 19:00 do 6 kwi 21:00

Standup comedy "Fińczyk" Mchała z Borowic.

Długo oczekiwany debiut na wrocławskiej scenie standup comedy. Rodowity wrocławianin, po serii udanych występów z programem "Fińczyk", wystąpi gościnnie w Teatrze Muzycznym Capitol jako Michał z Borowic.

Niebanalny humor oparty na szybkich skojarzeniach, absurdalna gra słów i wirtuozeria języka. Standup dziwny bo wcale nie obrzydliwy i nie ordynarny a jednak dosadny. Czas poznać faceta, który wybudował pod Karpaczem salę na 100 osób i zaczął występować w najmniejszej wiosce Karkonoszy. Do zrealizowania marzenia o standupie namówili Go...turyści, których oprowadzał podczas hardcorowego zwiedzania fińskiej wioski.

Szacowana długość występu: 120 min - Antrakty: brak przerwy - Otwarcie wejścia: 18:00 - Ograniczenie wiekowe: od 18 lat - Nagrywanie występu: zabronione - Wnoszenie własnych napojów: zabronione

UWAGA! - Wstęp na wydarzenie będzie możliwy tylko i wyłącznie w obowiązującym aktualnie reżimie sanitarnym - Występ dla osób powyżej 18 roku życia (między 16 a 18 rokiem życia z pisemnym pozwoleniem od rodziców) - Występ może być nagrywany. Zakup biletu równoważny jest ze zgodą na upublicznienie swojego wizerunku. - Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione - Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. - Organizator zastrzega sobie prawo wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety. - Kupując bilet akceptujesz powyższe uwagi.

Wirtualna Cegiełka na pomoc Ukrainie - jeśli głównym motywem zakupu biletu jest dla Ciebie pomoc Ukrainie i nie planujesz przybycia osobiście na standup do Wrocławia - kup symboliczny bilet online. Artysta zrezygnował z wynagrodzenia i cały zysk (po opłaceniu sali i obsługi) przeznacza na wsparcie akcji Polskiego Czerwonego Krzyża na Ukrainie. W zamian za wykupienie biletu cegiełki otrzymasz w dniu spektaklu dostęp do live streamu z wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  "Fińczyk" Michał z Borowic, 06.04.2022, g. 19:00
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane
  Wirtualna Cegiełka - Na pomoc Ukrainie
Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane