Szkolenie Facebook ADS Masterclass

location icon
calendar icon
Od 13 lip 9:30 do 14 lip 17:00

Szkolenie z systemów reklamowych platformy Facebook i Instagram.

Ewolucja kanałów komunikacji w Sieci jest w fazie ciągłego przeobrażania. Media społecznościowe podlegają nieustannym zmianom, które każdego dnia należy obserwować. Dlaczego? Ponieważ tylko wtedy można mieć pewność, że wykorzystane zostaną najlepsze dostępne narzędzia, zbudowany kreatywny content i skierowany w odpowiedniego odbiorcę. Uczestnicy społecznej wymiany doświadczeń szukają rzeczywistości tam, gdzie mają prawo do informacji i przyjemności. Ten nowy model całkowicie zmienia dotychczasowe reguły zarządzania przedsiębiorstwem i tworzenia strategii reklamowych. Poruszanie się w Internecie "zmusza" do konstruowania własnej, wyróżnialnej dla środowiska Sieci tożsamości komunikacyjnej.

Świat mediów społecznościowych jest dziś najszybciej rozwijającą się płaszczyzną komunikacji z potencjalnymi klientami. Wynika to przede wszystkim z trzech aspektów:

  • szybkiej reakcji (feedback) odbiorcy
  • dużego zasięgu przy możliwie niskim (ekonomicznym) budżecie
  • różnorodności kanałów sprzedaży i ich funkcjonalności

W dobie nowoczesnych technik i narzędzi, jakimi dysponują media społecznościowe, sukces sprzedaży jest prawie gwarantowany. Prawie, bo nie wszystkie miejsca w Sieci są odpowiednie dla każdej branży. Pokażemy Ci, z jakich warto skorzystać oraz nauczymy, w jaki sposób nie tylko zbudować relację z klientem, ale przede wszystkim ją utrzymać.

Cel szkolenia:

Podczas szkolenia uczestnicy nabędą wiedzę z zakresu systemu reklamowego serwisu Facebook, przyswoją sprawdzone metody z zakresu reklamy w mediach społecznościowych. Dodatkowo uczestnicy nauczą się jak planować strategię reklamową oraz będą potrafili tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Uczestnicy zdobędą umiejętności z zakresu targetowania i budżetowania kampanii reklamowych będę umięli planować i nadzorować kampanie reklamowe w serwisie Facebook.

Efekty szkolenia:

Głównym celem szkolenia jest przekazanie najnowszej wiedzy dotyczącej systemu reklamowego w serwisie Facebook.com oraz pokazanie uczestnikom jak dobrać odpowiednią strategię reklamową do swojego biznesu. Wprowadzenie wiedzy pozyskanej na szkoleniu w życie pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie budżetu reklamowego. Dobra i skuteczna optymalizacja kampanii reklamowej jest ważna z biznesowego punktu widzenia i może się przyczynić do sukcesu przeprowadzonej kampanii reklamowej.

Na szkoleniu przedstawione są skuteczne i potwierdzone wieloletnią praktyką metody prowadzenia kampanii na Facebooku. Zastosowanie tej wiedzy pozwoli na skuteczne pozyskanie nowych klientów.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na szkolenie
już niedostępne 1 230,00 zł -