Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca

location icon
Elbląski Park Technologiczny Stanisława Sulimy 1, Elbląg
calendar icon
Od 16 lis 14:30 do 16 lis 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Elbląski Park Technologiczny, Urząd Miasta w Elblągu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu w ramach "Elbląskich Dni Przedsiębiorczości" zapraszają przedsiębiorców oraz mieszkańców Elbląga do udziału w bezpłatnym, stacjonaranym spotkaniu szkoleniowo-warsztatowym w Elbląskim Parku Technologicznym - Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca, które poprowadzi trener biznesu Magdalena Grochowska.


INFORMACJE O SZKOLENIU-WARSZTATOWYM

Jesteś szefem, liderem, kierownikiem lub menedżerem? Spotykasz się z sytuacją w której zauważasz stopniowy spadek zaangażowania u pracownika? A może obserwujesz spadek energii w zespole? Pytając pracownika, co masz na dziś zaplanowane lub czy uda Ci się wykonać ustalone czynności? W odpowiedzi słyszysz więcej niewiadomych i wymówek niż rozwiązań? Zastanawia Cię zachowanie pracownika? Czy jemu nie zależy? Przecież pracuje na swoje wynagrodzenie, premię, własne sukcesy. Odpowiedź jest prosta lecz nie łatwa - "Każdy inni - wszyscy wyjątkowi".

Te słowa usłyszała Magdalena Grochowska będąc menedżerem od swojego dyrektora. Temat ten stał się jej konikiem, a zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje w pracy oraz w życiu codziennym z nadal zadziwiającymi dla niej efektami.

Podczas 3,5 godzinnego spotkania szkoleniowo-warsztatowe "Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca" trener prowadzący podzieli się z Tobą przepracowaną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki poznanej i przećwiczonej na warsztatach technice - będziesz potrafił dostrzec potrzeby oraz wartości którymi kierują się członkowie zespołu, a tym samym podjąć odpowiednie działania wspierające wspólną pracę. Pochylając się nad tymi aspektami możesz mieć realny wpływ na zwiększenie własnej motywacji oraz obniżenie stresu związanego z wykonywaniem codziennych czynności w pracy oraz domu.


PROGRAM SPOTKANIA SZKOLENIOWO-WARSZTATOWEGO:

  • wpływ lidera, szefa, kierownika, menedżera na współpracę zespołu,
  • wzloty i upadki - ćwiczenie grupowe,
  • wypracowanie wizji i strategii działania WSPÓŁpracy,
  • wnioski i zakończenie.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU SZKOLENIOWO-WARSZTATOWYM
  • szefowie, liderzy, kierownicy, menadżerowie, dla których sztuka skutecznego motywowania i kierowania zespołem jest wyzwaniem, a celem podniesienie efektywności pracy swojej i pracowników.

TRENER PROWADZĄCY: MAGDALENA GROCHOWSKA
Magdalena Grochowska wierzy w to, że pokonane trudności są wykorzystanymi szansami. Stara się ukierunkowywać na te szanse poprzez inspirowanie i motywowanie innych. Sposób w jaki pracuje, polega na budowaniu w ludziach poczucia bycia ważnym i wartościowym człowiekiem, oraz skutecznym specjalistą, handlowcem, doradcą czy menedżerem. Prowadzi szkolenia biznesowe łącząc wiedzę psychologiczną z praktyką sprzedażową i przywódczą. Obszary w których się specjalizuję umożliwiają realny rozwój i podniesienie kompetencji pracowników. Nastawiona na efekt, praktyk z doświadczeniem biznesowym w sprzedaży i zarządzaniu.

Z wykształcenia Inżynier, Trener biznesu oraz Trener umiejętności społecznych, obecnie studentka psychologii klinicznej Doświadczenie, które posiada to efekt 20 letniej, wytężonej i pełnej motywacji pracy. Drogę trenerską rozpoczęła w banku prowadząc warsztaty dla swoich zespołów będąc na stanowiskach dyrektora oddziału oraz regionalnego menedżera bankowości biznesowej. Zaowocowało to własnym modelem pracy, opartym na zmaksymalizowanym dostosowaniu potrzeb i oczekiwań uczestników.

Obecnie trener freelancer, oferująca szkolenia z zakresu doskonalenia kompetencji menedżerskich, kształtowania postaw i skutecznej komunikacji, rozwoju umiejętności handlowych, technik sprzedaży oraz profesjonalnej obsługi klienta. Wspiera rozwiązania rozwojowe obejmujące; Akademię Menedżera, Akademię Lidera, Akademię Sprzedaży, Assessment Centre, Kulturę Feedbacku, oraz pomaga w budowaniu środowiska wspierającego rozwój w organizacji.

Uczestniczyła w projektach szkoleniowych dla firm tj. Bank BNP PARIBAS, PZU S.A, TAURON Polska Energia S.A, Philip Morris Polska S.A., Contact Center, Arteria S.A, Nationale-Nederlanden S.A, Furgonetka Spółka z o.o., PayPo Spółka z o.o., Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Portowej Straży Pożarnej FLORIAN sp. z o.o. 

Serdecznie zapraszamy! Udział w spotkaniu szkoleniowo-warsztatowym: Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca jest bezpłatny. 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania wydarzenia ze względu na obostrzenia epidemiologiczne. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Budowanie zespołu to WSPÓŁpraca
już niedostępne -