Crowdfunding - czyli jak zebrać milion złotych na rozwój Twojego biznesu

location icon
InQUBE Wielka 67, Wrocław
calendar icon
Od 21 paź 15:00 do 21 paź 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na stacjonarne wydarzenie w Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości InQUBE.

Na spotkaniu dowiesz się m.in. na czym polega crowdinvesting, jak się do niego przygotować, jakie warunki formalno-prawne musi spełniać spółka oraz na co zwrócić uwagę, by mieć jak największe szanse na pełen sukces i skuteczną emisję.

Firmy takie jak:
- Kombinat Konopny
- Coffeedesk
- Pora na Pola
- Tenczyńska Okovita
- Farmy Fotowoltaiki

i wiele innych pozyskały dzięki Crowdway łącznie już ponad 70 mln zł. Sprawdź, czy masz dobre warunki, by dołączyć do tego grona!

Spotkanie będzie miało formę wywiadu z naszym ekspertem Marcelem Rowińskim z firmy Crowdway (https://www.crowdway.pl/).
Rozmowę przeprowadzi Rene Hanak - przedstawiciel koła naukowego Hossa ProCapital.

Podczas spotkania odbędzie się również panel Q&A podczas którego Marcel będzie udzielał odpowiedzi na nurtujące Was pytania dotyczące Crowdfundingu.

Marcel Rowiński, CEO Crowdway - Doświadczony manager - z ponad 10-letnim stażem - w rozwijaniu biznesu na różnych etapie dojrzałości od seed, przez startup po rozwinięte przedsiębiorstwa. Ekspert rynku crowdinvestingowego w Polsce. Brał udział w realizacji ponad 30 kampanii, w których łącznie pozyskano ponad 60 mln zł.

Rene Hanak - Student studiów stacjonarnych III roku Finansów i Rachunkowość. Obecnie Prezes Koła Naukowego Hossa ProCapital i uczestnik programów BIPS i Mentoring UE wroc. Interesuje się inwestowaniem, tworzeniem, finansowym prowadzeniem Start-upów i działaniem funduszy inwestycyjnych VC. Aktualnie zajmuje się poszerzaniem wiedzy z zakresu analizy fundamentalnej oraz zrozumieniem psychologii inwestowania.

Zapisani uczestnicy, dzień przed konsultacjami, otrzymają na adres mailowy szczegółowe informacje dotyczące spotkania. 

Pamiętaj, podaj poprawny adres mailowy!

inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości integruje społeczność biznesu. To miejsce pracy, spotkań, inspiracji, nauki i zbierania doświadczeń dla ludzi przedsiębiorczych i aktywnych. Ale oprócz przedsięwzięć edukacyjnych, inQUBE oferuje miejsca do pracy i spotkań biznesowych.

Więcej informacji o inkubatorze i organizowanych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej inQUBE.pl.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  21.10 godz. 15:00 - Crowdfunding - czyli jak zebrać milion złotych na rozwój twojego biznesu ( wydarzenie stacjonarne w InQUBE)
już niedostępne -