Coding Contest Rybnik ODWOŁANO

location icon
Siedziba firmy ALAN Systems ul. Obwiednia Południowa 22, Rybnik
calendar icon
Od 3 kwi 15:00 do 3 kwi 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

W trosce o Wasze zdrowie odwołujemy rybnicką edycję Coding Contest planowaną na 3 kwietnia. Konkurs odbędzie się wyłącznie on-line. Mamy nadzieję, że jesienią spotkamy się zgodnie z planem. Trzymajcie się zdrowo!

***

Coding Contest po raz czwarty w Rybniku!

W piątek 3 kwietnia odbędzie się 33 edycja międzynarodowego konkursu dla programistów Coding Contest. Po raz czwarty z kolei jej lokalna edycja odbędzie w ALAN Systems w Rybniku. W szranki staną software developerzy z wielu krajów świata m.in. z Austrii, Czech, Egiptu, Francji, Holandii czy Ugandy.

Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każdy chętny sprawdzenia się programista, bez względu na staż. Liczy się analityczne podejście do zadań konkursowych. Język czy sposób kodowania mają mniejsze znaczenie, choć organizatorzy mogą przyznać dodatkowe punkty za jakość kodu. Jednak podstawowym wyznacznikiem jest czas.

Zadania konkursowe są ze sobą powiązane i z etapu na etap trudniejsze. W każdej edycji fabuła konkursu jest inna. Było już programowanie łazika marsjańskiego, rozstawianie snajperów dla ochrony szczytu międzynarodowego, kręgle czy autonomiczny samochód. Jaki motyw przewodni będzie tym razem, dowiemy się w momencie rozpoczęcia konkursu.

Coding Contest odbywa się dwa razy roku, wiosną i jesienią. W każdej edycji bierze udział około 3000 software developerów z całego świata. Udział można brać samodzielnie lub w trzyosobowych zespołach. Wszyscy dotychczasowi uczestnicy edycji rybnickiej mówili, że zadania konkursowe stanowią wyzwanie, ale jednocześnie mierzenie się z nimi to świetna zabawa.

W siedzibie ALAN Systems (Obwiednia Południowa 22) przewidziano miejsce dla 20 osób. Firma oferuje stanowisko do pracy, dostęp do internetu i poczęstunek. Ograniczona liczba miejsc wymusza podejście na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", więc warto wcześniej zarezerwować sobie miejsce.

33 edycja Coding Contest rozpocznie się 3 kwietnia w piątek o 15.00 i potrwa 4 godziny.

Miejsce: Siedziba firmy ALAN Systems, ul. Obwiednia Południowa 22, Rybnik
Termin: 3 kwietnia, 15:00-19:00
Więcej informacji: https://www.alan-systems.com/pl/coding-contest/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -