Marketing Polityka i Gospodarka

CRASH Mondays № 55: Gaming / E-sport w marketingu [Kraków]

location icon
HEVRE Beera Meiselsa 18, Kraków
calendar icon
Od 20 gru 19:00 do 20 gru 20:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Widzimy się już  55. raz. ONLINE. :) 


📝 CRASH Mondays № 55: Gaming / E-sport w marketingu [Kraków]

W gry mobilne gra obecnie 80% Polaków. Heavy gamerami jest 18%. To ogromny potencjał, który powoli odkrywa branża marketingowa i biznes. Jak tworzyć działania marketingowe promujące te branżę albo jak współpracować z gamerami czy twórcami gier, aby wypromować własne produkty? Zapraszamy na nasze wydarzenie! 

👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień poznacie wkrótce:

👉 Anna Nowak (Dentsu Gaming)

👉 Oskar Bulski (x-kom)

👉 Jakub Janaszek 

👉  w drodze :D 

► ZAPISY: wydarzenie zawsze było i znowu będzie w 100% darmowe, ale teraz wyjątkowo z racji zmuszenia Was do poparcia swych decyzji wprowadzamy opłatę 10 zł. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :) 

► MIEJSCE: ONLINE
W razie pytań piszcie do organizatorów: Anna Ledwoń, Maciek Methoes, Mariusz Świątkowski lub kontakt@crashmondays.pl
----------------------------------------------► 

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.
Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów
► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłebiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)
► Kto za tym stoi? Pomysłodawca: Anna Ledwoń, Anka ArmatysWspółorganizatorzy: Mariusz Świątkowski, Maciek Methoes, Karolina Kumor, Kasia Witkowska, Ilona Sieradzka, Monika ArmatysDesign: Michał OleksiejGłówny partner: More BananasPartnerzy: WhitePress COPY SHOP drukarnia cyfrowa, FreshMail, Newspoint, Prowly, HEVRE, Niebieski Lis, InfluencerTool, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, Piekarnia Cukiernia Awiteks, IMM, Newspoint, Scena Supernova, Kwiaciarnia Krokusik, Movie On, A to dobre!., Księgarnia Karakter, Cowork Mrowisko, Księgarnia Karakter
Patroni medialni: Marketing przy Kawie, Medialna Perspektywa
► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :D

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  CRASH 55
już niedostępne -