Marketing Polityka i Gospodarka

CRASH Mondays № 41: Instagram [Kraków]

location icon
Hevre Meiselsa 18, Kraków
calendar icon
Od 12 paź 19:00 do 12 paź 21:30

Kolejny raz na żywo, ale nie możemy nic obiecać. Mamy nadzieję, że COVID i tym razem nie przeszkodzi w organizacji. Uwaga! Obowiązują nas konkretne zasady: 

👉 każdy z Was musi przyjść w maseczce, 

👉 przed wejściem musicie wypełnić ankietę COVIDową, 

👉 PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAPISY, mamy tylko 60. miejsc. 

Czyli dwa razy mniej, niż zawsze! A w związku z tym wprowadziliśmy zapisy wyjątkowo. Symboliczne 5 zł, abyście poważnie przemyśleli swoją decyzję. :) https://app.evenea.pl/event/crash41/ 

❗Istnieje szansa, że wydarzenie odbędzie się online. Niestety nie będzie to zależne od nas.❗W przypadku rezygnacji nie zwracamy wpłaconej kwoty. 


📝 CRASH Mondays № 41: Instagram

Jedno z najczęściej wykorzystywanych mediów społecznościowych w Polsce: tak prywatnie jak i biznesowo. Jak działać tam nie tylko efektownie, ale przede wszystkim efektywnie? Zapraszamy na nasze kolejne wydarzenie!
👩🏫 PRELEGENCI: każde spotkanie to 3 - 4 starannie wyselekcjonowanych prelegentów - tematy wystąpień poznacie wkrótce:
👉 Zuza Ledworowska

👉 Ewa Sulewska

👉 Mana Stoch

👉 Agnieszka Żdanuk

► ZAPISY: wydarzenie zawsze było i znowu będzie w 100% darmowe, ale teraz wyjątkowo z racji zmuszenia Was do poparcia swych decyzji wprowadzamy opłatę 5 zł. Nie musicie mieć biletów - na wejściu czekać będzie na Was lista! Pamiętajcie, aby się odhaczyć. :) I WYPEŁNIĆ ANKIETĘ COVIDOWĄ.


► MIEJSCE: HEVRE
W razie pytań piszcie do organizatorów: Anna Ledwoń, Maciek Methoes, Mariusz Świątkowski lub kontakt@crashmondays.pl
----------------------------------------------► 

Więcej informacji o wydarzeniu: CRASH Mondays to mamy nadzieję nie tylko wydarzenie, ale i okazja do zbudowania fantastycznej społeczności i przekazania Wam praktycznej wiedzy.
Uwaga ⚠️Wydarzenie jest akredytowane przez DIMAQ - profesjonaliści digitalu, możecie zdobyć punkty recertyfikacyjne! A dokładnie 5 punktów
► Dla kogo? Dla freelancerów, marketingowców, PRowców, pasjonatów, pracowników agencji, pracowników korporacji i każdego, kto ma chęć i zapał do zgłebiania wiedzy o szeroko pojętym marketingu ;)
► Kto za tym stoi? Pomysłodawca: Anna Ledwoń, Anka ArmatysWspółorganizatorzy: Mariusz Świątkowski, Maciek Methoes, Karolina Kumor, Kasia Witkowska, Ilona Sieradzka, Monika ArmatysDesign: Michał OleksiejGłówny partner: More BananasPartnerzy: WhitePress COPY SHOP drukarnia cyfrowa, FreshMail, Newspoint, Prowly, HEVRE, Niebieski Lis, InfluencerTool, DIMAQ - profesjonaliści digitalu, sprawny.marketing, Piekarnia Cukiernia Awiteks, IMM, Newspoint, Scena Supernova, Kwiaciarnia Krokusik, Movie On, A to dobre!., Księgarnia Karakter, Cowork Mrowisko, Księgarnia Karakter
Patroni medialni: Marketing przy Kawie, Medialna Perspektywa
► Co dalej? Kolejne wydarzenia, warsztaty i... duża konferencja! :D

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilety CRASH Mondays
Wyprzedane 6,15 zł Wyprzedane