Jak przygotować się do pozyskania klientów zagranicznych B2B w branży IT | Warsztat online | Joanna Mamczur

location icon
online
calendar icon
Od 21 sty 18:00 do 21 sty 20:00

Zapraszamy na warsztat online 21 stycznia o godz. 18:

Jak przygotować się do pozyskania klientów zagranicznych B2B w branży IT

To praktyczny warsztat dla managerów, team leaderów w IT, specjalistów Business Development i sprzedaży, PM, przedsiębiorców oraz zarządów firm technologicznych, kt. chcą rozwijać biznes międzynarodowo.


Poznasz podstawy takich zagadnień, jak:

  • "So, what's next?"

Czego spodziewać się, gdy zamierzasz pozyskać pierwszych klientów zagranicznych i jak przygotować się do poruszania się w nowym środowisku biznesowym.

  • Lead generation

Jakie są sprawdzone sposoby budowania relacji z zagranicznymi leadami biznesowymi.

  • Soft skills

Jakie kompetencje potrzebne będą Ci w pracy z klientem zagranicznym i jakie kompetencje warto rozwinąć w swoim zespole. Rekrutacja pod kątem projektów międzynarodowych.

  • Procesy

Jakie procesy warto wdrożyć w firmie, by zyskać szansę na wygranie kontraktu w starciu z agresywną konkurencją.

  • Komunikacja i negocjacje umów

Zarządzanie oczekiwaniami i zasobami: jakie oczekiwania mają z reguły klienci zachodni w zakresie komunikacji, standardów współpracy biznesowej i compliance.

Skuteczne negocjacje - od czego zależy zamknięcie sprzedaży i zabezpieczenie Twoich interesów w umowie z klientem.

Warsztat będzie przeprowadzony online na platformie zoom - link zostanie przesłany w dniu wydarzenia.


Zapraszamy!


Masz pytania?

Skontaktuj się z prowadzącą, jeśli chcesz dołączyć lub masz pytania: office (at) mamczur.comProwadząca:

Warsztat poprowadzi Joanna Mamczur - adwokat z 15-letnim doświadczeniem w prawie międzynarodowym w pracy z dużymi organizacjami międzynarodowymi - tak jak i z MŚP, firmami IT i startupami.

Pomaga klientom rozwijać biznesowe relacje międzynarodowe, jest negocjatorem, przygotowuje umowy handlowe, doradza w zakresie prowadzenia spółek oraz w dużych transakcjach typu M&A, Acquisition Finance, wspiera w zakresie compliance, w szczególności w zakresie cyberbezpieczeństwa i RODO. Na co dzień pracuje w języku angielskim i francuskim i chętnie dzieli się swoją wiedzą.

Przeszkoliła ponad 1000 uczestników szkoleń i warsztatów w Polsce i za granicą. Od 2010 roku jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Warszawie, prowadzi własną praktykę adwokacką pod marką Mamczur Law Firm (www.mamczur.com).

Joanna pełni funkcję JCI European Development Councilor w JCI Europe, części globalnego zespołu JCI Global Growth & Development Committee działającego na wszystkich kontynentach. Jest także członkiem Zarządu Krajowego Polskiej Federacji Stowarzyszeń JCI; przez 2 lata pełniła funkcję Prezydenta Krajowego JCI Poland, zainicjowała też działalność Fundacji Data Security (www.fundacjadatasecurity.pl).


Wydarzenie organizowane jest we współpracy z JCI Poland i JCI Wrocław

O JCI:

Globalne stowarzyszenie młodych przedsiębiorców i profesjonalistów, które kształci liderów dla zmieniającego się świata. Założone ponad 100 lat temu w USA, JCI jest obecne w ponad 100 krajach, ma ponad 150 000 członków na całym świecie, jest akredytowane przez ONZ.

Skontaktuj się z prowadzącą, jeśli chcesz dołączyć lub masz pytania: joanna.mamczur (at) jciwroclaw.pl


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Profesjonalista
Wyprzedane 72,57 zł Wyprzedane