Firma w czasach pandemii

location icon
Szkolenie on-line na platformie Zoom.
calendar icon
Od 12 wrz 9:00 do 12 wrz 13:00

Jak doniosła Polityka nr 34 z 19 sierpnia 2020 r., zdesperowani szefowie wynajmują detektywów, by śledzić pracowników wykonujących pracę w trybie zdalnym. To z pewnością nie najtańszy sposób, ale może skuteczny? A może wręcz jedyny?

W mojej ocenie sięgnięcie po takie środki jest świadectwem całkowitej bezradności firmy wobec zatrudnionych, którzy firmy nie lubią i nie szanują. A skutki takich działań są natychmiastowe: wzrost niechęci do firmy, pogłębienie braku lojalności i doskonalenie metod ukrywania nieróbstwa.

Czy więc można jakoś rozwiązać ten problem? Można, i nawet dość skutecznie, choć nie jest to łatwe, a także nie zadziała z dnia na dzień. To bardziej praca leśnika niż ogrodnika — efekt nie jest natychmiastowy, ale za to jest trwały. Sprawdza się też nie tylko przy pracy zdalnej, ale przy pracy w ogóle.

Więcej na: http://www.moznainaczej.com.pl/zapowiedzi/firma-w-....

Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają fakturę VAT.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Cena rabatowa za dokonanie wczesnej rejestracji dostępna do wtorku 8 września 2020 r. godz. 23:59. Cena normalna, obowiązująca po tej dacie, wynosi 450 zł + 23% VAT. Bilet promocyjny do wtorku 8 września godz. 13:59

Cena rabatowa za dokonanie wczesnej rejestracji dostępna do wtorku 8 września 2020 r. godz. 23:59. Cena normalna, obowiązująca po tej dacie, wynosi 450 zł + 23% VAT.

Wyprzedane 369,00 zł Wyprzedane
Cena normalna obowiązuje po zakończeniu okresu promocji, tj. do dnia 8 września b.r. godz. 23:59. Bilet normalny po okresie promocji

Cena normalna obowiązuje po zakończeniu okresu promocji, tj. do dnia 8 września b.r. godz. 23:59.

Wyprzedane 553,50 zł Wyprzedane
  Stand by dla słuchaczy konwersatorium
Wyprzedane 12,30 zł Wyprzedane