Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Show Your Best - Najlepsza Strona Ciebie - Smart Biznes Mindset

location icon
Technopark Pomerania Cyfrowa 4, Szczecin
calendar icon
Od 23 sty 9:00 do 23 sty 13:00

Za długo skupiamy się na tym, czego nie potrafimy, czego nie wiemy, na tym, czego nam brakuję, a to powstrzymuje nas od działania. To mocne strony to stanowią o wewnętrznej sile firmy. Należy o nie dbać jak o perełki, aby utrzymać je również w przyszłości. Mogą one zostać wykorzystane do działań związanych z rozwojem i ekspansją firmy. Poznaj i wykorzystaj najlepsze strony swojego zespołu, projektu czy pomysłu. Dowiedz się, jak możesz budować swoją przewagę na rynku, wykorzystując to, w czym jesteś najlepszy.

Naucz się, jak postawić wszystko na swoje najmocniejsze strony a do reszty zatrudnić innych. Zbuduj zespół w oparciu o to, w czym są najlepsi, naucz się dobierać zadania do naturalnych talentów. Sprawdź jakie zadania i obowiązki, możesz zacząć delegować. Poznaj narzędzia, które pozwolą Ci na lepszą analizę szans i zagrożeń twojego zespołu czy organizacji. Nie wynajduj koła na nowo, wykorzystaj zasoby, które zawsze były dookoła ciebie i twojej firmy.


Projekt Smart Biznes Mindset odpowiada na potrzeby młodych przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Głównym celem SBM jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Projekt SBM skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how. Dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Ważnym elementem projektu jest tworzenie przyszłej wizji przedsiębiorstwa i jego uczestników, uczy określania własnych kierunków działania opartych o system wartości. Wskazuje jak zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Cykl warsztatów wyposaża uczestników i organizację w praktyczne narzędzia, niezbędne do budowy i rozwoju firmy.
Smart Biznes Mindset został "skrojonych" na miarę młodego i ambitnego przedsiębiorcy 21 wieku. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych szczegółów dotyczących każdego z warsztatów szkoleniowych. Zapraszam.


Więcej na http://www.piotrekcygan.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Show Your Best - Najlepsza Strona Ciebie - Smart Biznes Mindset
już niedostępne 270,00 zł -