Zobacz Browar Stu Mostów - najnowocześniejszy kraftowy browar w Polsce!

location icon
Browar Stu Mostów Jana Długosza 2, Wrocław
calendar icon
Od 13 mar 15:00 do 13 mar 15:00
ticket icon
Od 34,99 zł

Zapraszamy na wycieczkę po Browarze Stu Mostów!

Zaprezentujemy w jej trakcie różnice pomiędzy produkcją rzemieślniczą (kraftową), a tą masową oraz technologicznie rozwiązania, które wykorzystujemy w procesie produkcji: od śrutowania ziarna po pakowanie!

Opłata za zwiedzanie wynosi 35 zł i zawiera również degustację dwóch piw z oferty. Wycieczka zaczyna się o godzinie 15:00, a czas jej trwania to ok. półtora godziny. 

Podczas wizyty w browarze obowiązuję nakaz noszenia maseczki bądź przyłbicy oraz rękawiczek ochronnych (rękawiczki dostarczane przez obsługę). Przed przystąpieniem do zwiedzania obowiązuję zapoznanie się z regulaminem oraz pomiar temperatury ciała, który w przypadku negatywnego wyniku uniemożliwia wzięcie udziału w zwiedzaniu browaru.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Browaru: https://100mostow.pl/zwiedzanie/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wymiana biletu na zwiedzanie w innym terminie możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed pierwotnie wykupionym terminem zwiedzania Browaru Stu Mostów. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl Zwiedzanie - Browar Stu Mostów

Wymiana biletu na zwiedzanie w innym terminie możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed pierwotnie wykupionym terminem zwiedzania Browaru Stu Mostów. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl

już niedostępne 34,99 zł -