Biznes Mixer + warsztaty Aha! Autentyczna współpraca i Liberating Structures​

location icon
Łokietka 5 - Infopunkt Nadodrze ul. Łokietka 5/1, 50-243, Wrocław
calendar icon
Od 21 sty 18:00 do 21 sty 18:00

Spotkanie networkingowe nastawione na wymianę inspiracji i doświadczeń. Nieformalny charakter spotkań, który ułatwia budowanie relacji partnerskich z przedsiębiorcami z Nadodrza. Odwiedzają nas przedstawiciele branż kreatywnych i artystycznych, usługowych, a także podmioty ekonomii społecznej. Charakter osiedla odzwierciedla różnorodność uczestników, którzy są specjalistami i ekspertami w swoich dziedzinach.

Oprócz poczęstunku i swobodnej atmosfery, wyróżnia nas katalog przedsiębiorców. Każdy uczestnik może zaprezentować w nim swoją ofertę. To rozwiązanie pomaga rozpocząć rozmowę w trakcie spotkania, a także pozostaje świetną bazą kontaktów, która z pewnością przyda się na kolejnych etapach prowadzenia własnego biznesu.

Biznes Mixer skierowany jest do przedstawicieli wszystkich branż, zarówno do wytwórców, jak i zarządzających, artystów i programistów. Zapraszamy wszystkich chętnych do poszerzenia własnych horyzontów, zdobycia nowych perspektyw biznesowych, a także tych, którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie podobnych sobie osób.

Program wydarzenia:

18:10 - 18:45 Prezentacja
Spotkanie rozpoczniemy dynamiczną prezentacją. Poznajcie uczestników - 60 sekund na każdą z firm. Prezentację firm poprowadzi Maja Zabokrzycka - koordynatorka Łokietka 5. Każdy z uczestników, dodatkowo otrzyma katalog, w którym znajdzie wszystkie zgłoszone firmy z opisem i danymi kontaktowymi.

18:45 - 19:00 Aha! Autentyczna współpraca i Liberating Structures - warsztaty z Magdą Baran
Warsztat oferuje okazję do przetestowania nowych mechanizmów refleksji, analizy i konstruktywnego planowania wyzwań zawodowych lub prywatnych. Dzięki aktywatorom współpracy, jakimi są Liberating Structures, będzie również można skonfrontować i pogłębić umiejętności pracy z innymi ludźmi. Więcej o Liberating Structures: http://www.liberatingstructures.com/

19:00 - 21:00 Networking

Biznesowy speed-dating! :) W trakcie rozmów zapraszamy na drobny poczęstunek

Wybierasz się na Biznes Mixer?


Tutaj kliknij i dodaj opis swojej firmy do katalogu: https://forms.gle/LvTiBP5FJmSdqfsr5


i wyślij zdjęcia do katalogu na adres: infopunkt@lokietka5.pl oraz przygotuj masę wizytówek!

___________________________________________

Termin: 21 stycznia 2020
Koszt udziału: 30zł
Miejsce spotkania: Łokietka 5 - Infopunkt Nadodrze (ul. Łokietka 5/1)
___________________________________________

W razie pytań:
pisz: infopunkt@lokietka5.pl
lub
dzwoń: 883 047 310

Uwaga, aby dodać firmę do katalogu musisz zarezerwować miejsce oraz wypełnić formularz dla firmy do 8 grudnia 2019 . Zgłaszając się po tym terminie zostaniesz dodany do prezentacji na Biznes Mixerze ale nie będzie Twojej firmy w wydrukowanym katalogu. I co najważniejsze: Ilość miejsc na Biznes Mixer ograniczona!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp na Biznes Mixer
już niedostępne 30,00 zł -