BHP małżeńskiej kłótni

location icon
PPNT Al. Zwycięstwa 96/98, gdynia
calendar icon
Od 11 lut 19:00 do 11 lut 21:00

 Różnica zdań czy odmienny pogląd na pewne sprawy są naturalne. Zawsze prędzej czy później okaże się, że mamy inną opinię niż nasz mąż czy żona. Wówczas przy wymianie uwag warto zadbać o BHP, tak aby rozmowa nie zakończyła się karczemną awantura, aby obyło się bez ofiar, aby nikt i nic na tym nie ucierpiało.

W trakcie warsztatów przedstawimy kilka zasad, które pozwolą toczyć rozmowy nawet na najtrudniejsze i najbardziej dzielące tematy z zachowaniem bezpieczeństwa, szacunku i wzajemnej miłości.


Prowadzący: Justyna Zorn i Roman Miotke

Od 2002 roku wspólnie przemierzamy świat. 12 lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK. Jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie - z Johnem i Juli Gottman na czele. Oboje też skończyliśmy kurs "Podstawy terapii par i małżeństw" organizowany przez Klinikę Małżeńską w Krakowie.

Od dwóch lat prowadzimy warsztaty dla par będących na różnych etapach związku pomagając im pogłębić więź i umocnić relację. Na warsztatach dzielimy się doświadczeniem własnym, jak i tym zdobytym na kursach i szkoleniach.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejsze w związku jest zaangażowanie: im więcej włożysz, tym więcej otrzymasz.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.


Masz wątpliwości czy warto? Chcesz zrobić prezent a nie wiesz czy spodoba się mężowi/żonie?

Kup bilet i przyjdź na warsztaty. Jeżeli nie spodobają wam się warsztaty zwrócimy wam 100% wartości biletu. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
W cenę wliczony jest słodki poczęstunek oraz materiały. Bilet małżeński

W cenę wliczony jest słodki poczęstunek oraz materiały.

już niedostępne 99,00 zł -