BCC Inspiracje: Dostrzeż piękno technologicznych magnolii - spotkanie autorskie z Dominiką Bettman

location icon
Pałac Lubomirskich siedziba BCC Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa
calendar icon
Od 13 lip 18:00 do 13 lip 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

"I tak spotkałam pierwszą technologiczną magnolię. Doświadczyłam poprawy życia dzięki technologii, odkryłam nową jakość komunikacji, zaryzykowałam wyjście ze strefy komfortu, by doznać nieograniczonych możliwości wymiany informacji" - Dominika Bettman.

Wahasz się wejść czy nie wejść w nowe technologie? Zastanawiasz się czego się uczyć by zrozumieć technologiczną rzeczywistość? Wątpisz czy technologie rozwiążą problemy tego świata? Zastanawiasz się, jak funkcjonować, zarządzać i przewodzić w cyfrowym świecie? I jak w tym nowoczesnym świecie nie zwariować i pozostać sobą?

Jeśli choć raz odpowiedziałeś "tak" na jedno z powyższych pytań, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Dominiką Bettman - dyrektor generalną Microsoft, dotyczące książki Technologiczne magnolie".

Będziemy rozmawiać o jasnych, pięknych stronach zmian technologicznych zachodzących w świecie, o wartościach i sensie przywództwa, o stawaniu się liderką każdego dnia, o mocy kobiet w biznesie i świecie Przemysłu 4.0. ale też o odwadze i autentyczności. To niepowtarzalna okazja otrzymać autograf, poznać, zainspirować się i porozmawiać na żywo z Dominiką Bettman - nowoczesną liderką, wizjonerką i innowatorką, o wyzwaniach XXI wieku.

Dominika Bettman, od grudnia 2021 Dyrektor Generalna Microsoft w Polsce. Przez 26 lat związana z Siemens Sp. z o.o. (ostatnie lata na stanowisku CEO).

Przedsiębiorczyni, orędowniczka nowych technologii i zrównoważonego biznesu. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego SGH w Warszawie i Advanced Management Program IESE w Barcelonie. Z wykształcenia ekonomistka, humanistka z natury. Propagatorka idei różnorodności i przywództwa włączającego. Aktywna uczestniczka debaty publicznej nt. cyfrowej transformacji gospodarki i społeczeństwa. Autorka książki "Technologiczne magnolie"."Technologiczne magnolie. Gdy większość z nas uwierzy, że dzięki technologiom zmienimy świat na lepsze" - książka wydana przez PWN w 2021; napisana w formie wywiadu Pawła Oksanowicza z Dominiką Bettman

Moderatorka spotkania:

Ewa Rzodkiewicz - Dyrektor ds. nominacji członkowskich w Zespole Loży Warszawskiej BCC, koordynatorka Grupy TOP TECH BCC; członkini Zarządu Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców, liderka z ponad 18-letnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi, zespołami, firmami, tworzeniu strategii i realizacji projektów rozwojowych i restrukturyzacyjnych, budowaniu firm.

Pełniła funkcję m.in. dyrektora ds. strategii i dyrektora zarządzającego Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A. oraz ostatnio funkcję CEO w startupie produkcyjnym - fabryce skuterów elektrycznych. Zasiadała w radach nadzorczych wielu firm.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Klubowicze i sympatycy
już niedostępne -