Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Spotkanie Biznes dla Kobiet 30 stycznia 2020

location icon
Aviva, Plac Kościeleckich 3, bydgoszcz
calendar icon
Od 30 sty 16:30 do 30 sty 16:30

W listopadzie odwiedzimy Elżbietę Lehmann, która o sobie napisała tak:

Pracuję w Avivie od 1995 roku, od początku jako Agent Ubezpieczeniowy, a od 2000 roku jako Menedżer Zespołu Sprzedaży. Ubezpieczenia życiowe to moja praca i pasja. Swoje doświadczenie i wiedzę przekazuję Agentom z którymi współpracuję. Prowadzenie Zespołu daje mi ogromną satysfakcję, liczne sukcesy całego Zespołu jak i każdego Agenta z osobna dają mi skrzydła do dalszej pracy. Jednak największą satysfakcję w pracy menedżera daje mi wprowadzenie nowej osoby, dla której praca agenta to realizacja planów zawodowych i osobistych. Pomagamy Klientom budować zabezpieczenie finansowe na wypadek utraty sprawności, zdrowia czy życia to priorytet naszej działalności. Zajmujemy się również ubezpieczeniami majątkowymi, komunikacyjnymi, grupowymi, zabezpieczaniem środków na emeryturę oraz na przyszłość dzieci.

Prywatnie jestem żoną, mamą i babcią. Najbardziej obecnie akumulatory ładuję gdy spędzam czas z moją 6-cio letnią wnuczką, to duża dawka radości i energii.

Pozdrawiam, Elżbieta Lehmann 

Podczas spotkania wymienimy się inspiracjami i kontaktami i naładujemy energią na kolejny miesiąc :)

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych poprzez portal Evenea i opłacenie kosztów spotkania (również za pomocą portalu Evenea).

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie - w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji lub prezentacją wybranej firmy/ usługi. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy.

Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Właścicielka M4Bizz, zaprasza na swoją stronę: www.joannathomas.pl),
Katarzyna Fik (organizatorka Frymark bydgoski - jarmark produktów eko, regionalnych i rękodzieła www.FRYMARKbydgoski.pl).

TERMIN:  30 stycznia 2020 r., czwartek, godz. 17.30
MIEJSCE SPOTKANIA: Aviva, Plac Kościeleckich 3, Bydgoszcz
ILOŚĆ MIEJSC: 30 miejsc, wymagana rezerwacja

OPŁATA: 37,99 zł brutto od osoby. Zapewniamy przerwę kawową i bufet. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Biznes dla Kobiet styczeń 2020

dostępnych: 9

już niedostępne 37,99 zł -