Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Polityka i Gospodarka

Spotkanie Biznes dla Kobiet | czwartek 27 sierpnia 2020

location icon
Krayna Chodkiewicza 23, Bydgoszcz
calendar icon
Od 27 sie 17:30 do 27 sie 20:30

Po przerwie zapraszamy na spotkanie Biznes dla Kobiet!!!  Zaprosiła nas Magdalena - właścicielka firmy Krayna.

o firmie: Pomysł na stworzenie wyjątkowej marki kosmetyków 100% roślinnych i wegańskich powstał naszych głowach już jakiś czas temu. Krayna jest bardzo bliska naszym sercom, ponieważ jest to miejsce gdzie się urodziliśmy, to właśnie na Pojezierzu Krajeńskim pod Więcborkiem rozwijała się miłość do natury i do roślinnej pielęgnacji twarzy. Urzeczywistniliśmy nasze pragnienia, a jak widać marzenia się spełniają. Tworząc markę chcieliśmy przekazać to, co sami myślimy o pielęgnacji skóry i o życiu w ogóle. Naszym celem było stworzenie serii w 100% wegańskiej, szczerej i po brzegi napakowanej samymi najlepszymi roślinnymi składnikami. Cztery rośliny, które są głównymi składnikami kremów, każdy do innego typu skóry rosły tuż obok nas. Na wyciągnięcie ręki. Chaber, Rdest, Kasztanowiec i Babka Lancetowata to cudowne rośliny, których nieodkryte dotąd właściwości okazały się naszych "krajeńskich złotem", przynoszącym ukojenie skórze i widocznie poprawiając jej kondycję.

Nasze kosmetyki są w 100 % wegańskie i zostały certyfikowane znakiem ekologicznym VEGAN, przyznawanym przez Towarzystwo Wegańskie - Vegan Society i znakiem V Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt Viva! Otrzymanie tych certyfikatów było dla Nas niezwykle ważne ponieważ potwierdza to w jaki sposób podchodzimy do pielęgnacji skóry i życia, tworząc szczere produkty oparte tylko na tradycyjnych składnikach pochodzenia roślinnego.

Podczas spotkania wymienimy się inspiracjami i kontaktami i naładujemy energią na kolejny miesiąc :)
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych poprzez portal Evenea i opłacenie kosztów spotkania (również za pomocą portalu Evenea).

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab / Bydgoszcz / www.SwiatBab.pl oraz M4Bizz Agencja Marketingowa od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie - w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji lub prezentacją wybranej firmy/ usługi. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy.

Organizatorki: 
Joanna Czerska-Thomas (Właścicielka M4Bizz, zaprasza na swoją stronę: www.joannathomas.pl),
Katarzyna Fik (organizatorka Frymark bydgoski - jarmark produktów eko, regionalnych i... www.FRYMARKbydgoski.pl).

TERMIN: czwartek 27 sierpnia 2020 r., godz. 17.30MIEJSCE SPOTKANIA: Krayna, ul. Chodkiewicza 23, Bydgoszcz
LICZBA MIEJSC: 30 miejsc, wymagana rezerwacja
OPŁATA: 37,99 zł brutto od osoby. Zapewniamy przerwę kawową i bufet.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Biznes dla Kobiet | sierpień 2020

dostępnych: 1

już niedostępne 37,99 zł -