Spotkanie Biznes dla Kobiet 29 sierpnia 2019

location icon
Akademia Innowacyjnej Edukacji Łużycka 32, II piętro, bydgoszcz
calendar icon
Od 29 sie 17:30 do 29 sie 20:00

Tuż po wakacjach zapraszamy Was do Akademii Innowacyjnej Edukacji

Akademia Innowacyjnej Edukacji - Hanny Łowickiej zaprasza do swojej siedziby na inspirujące spotkanie dla kobiet, które chcą się rozwijać, zmieniać i doskonalić. Podzielimy się wieloletnim doświadczeniem coachingowym, biznesowym i trenerskim. Opowiemy jak radzić sobie z wyzwaniami, jak zwiększyć swoją efektywność i dlaczego warto stawiać ambitne cele, a także będzie o najnowszych trendach rozwojowych. Dla uczestniczek będzie też niespodzianka oraz gość specjalny.

Spotkamy się 29 sierpnia o godzinie 17.30 w Bydgoszczy przy ul. Łużyckiej 32 (II piętro).

Podczas spotkania wymienimy się inspiracjami i kontaktami i naładujemy energią na kolejny miesiąc i początek roku szkolnego:)

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie zgłoszenia i danych poprzez portal Evenea i opłacenie kosztów spotkania (również za pomocą portalu Evenea).

Biznes dla Kobiet to cykliczne spotkania organizowane przez Świat Bab oraz M4Bizz od 26 maja 2011 Roku. Spotkania skupiają wokół siebie bydgoszczanki (i nie tylko) zainteresowane tematem Biznesu, zorientowane na rozwój osobisty i tworzenie coraz to nowych sieci kontaktów biznesowych.
Propozycje uczestnictwa kierujemy do Pań, które prowadzą działalność gospodarczą lub po prostu chcą się rozwijać zawodowo. Naszym celem jest wymiana doświadczeń biznesowych, kontaktów oraz poznanie potencjalnych klientów i kontrahentów. Spotkania odbywają się cyklicznie - w ostatni czwartek miesiąca i są poprzedzane szkoleniem z zakresu rozwoju kompetencji lub prezentacją wybranej firmy/ usługi. Następnie każda z uczestniczek ma czas na przedstawienie siebie, swojej firmy/ produktu i rozdanie wizytówek czy też ulotek. Kolejnym etapem jest wspólna kolacja i rozmowy.

Organizatorki:
Joanna Czerska-Thomas (Właścicielka M4Bizz, zaprasza na swoją stronę: www.joannathomas.pl),
Katarzyna Fik (organizatorka Frymark bydgoski - jarmark produktów eko, regionalnych i rękodzieła www.FRYMARKbydgoski.pl).

TERMIN: 29 sierpnia 2019 r., czwartek, godz. 17.30
MIEJSCE SPOTKANIA: Akademia Innowacyjnej Edukacji, ul. Łużycka 32 (II piętro), https://aie.edu.pl/
ILOŚĆ MIEJSC: 30 miejsc, wymagana rezerwacja

OPŁATA: 37,99 zł brutto od osoby, zapewniamy przerwę kawową i bufet

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  B4K sierpień 2019

dostępnych: 0

Wyprzedane 37,99 zł Wyprzedane