Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja

AZYMUT: Przedsiębiorczy nauczyciel/ka, przedsiębiorcza szkoła - spotkanie sieciujące

location icon
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER Lęborska 3B, sale CKS, Gdańsk
calendar icon
Od 12 lis 16:00 do 12 lis 18:00

W ramach Programu Certyfikacji Przedsiębiorczych Nauczycieli/ek AZYMUT zapraszamy na spotkanie sieciujące pt. Przedsiębiorczy nauczyciel/ka, przedsiębiorcza szkoła.

.

Anna Krause - Wicedyrektorka Szkoły Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku, nauczycielka edukacji informatycznej w klasach młodszych. Jest pomysłodawczynią i autorką innowacji pedagogicznych dla klas młodszych "Creative Kids" oraz "Koduję, piszę, rysuję".

Pasjonatka szycia, inicjatorka stworzenia pracowni krawieckiej CraftRoom w szkole. Jest współtwórczynią i realizatorką projektu "Kraftuś - edukacja szyta na miarę dla gdańskich przedszkolaków" oraz autorką projektu "Edukacja szyta na miarę - jak uczyć matematyki szyjąc w klasach 0-3?".

Zwyciężczyni w konkursie i plebiscycie "Gdańsk miasto przedsiębiorczych" w kategorii "Przedsiębiorczość w edukacji" 2019

Prywatnie prowadzi stronę na Facebooku "Ania Szyje". 

Po spotkaniu, w godz.18:00-20:00, będzie możliwość skorzystania z konsultacji superwizyjnych z dwiema doświadczonymi doradczyniami zawodowymi - Anną Dukowską i Agnieszką Marusiak.

Superwizja to proces wspomagający rozwój zawodowy, poszerzający samoświadomość oraz wspierający poznawanie własnych zasobów i ograniczeń.

Konsultacje mają na celu zbadanie rzeczywistości, w której osadzone są osoby biorące udział w projekcie (ich konkretnych problemów, wyzwań, dylematów, z którymi się mierzą) i wyszukanie konstruktywnych rozwiązań, które mogą wpłynąć na podniesienie jakości ich warsztatu pracy. 

Więcej informacji o programie: https://www.facebook.com/events/3068226706526092/

AZYMUT Program Certyfikacji Przedsiębiorczych Nauczycieli/ek jest realizowany w ramach zadania publicznego "Podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli w oparciu o kompetencje przyszłości". Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

PATRONAT MERYTORYCZNY CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI w GDAŃSKU

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  AZYMUT: Przedsiębiorczy nauczyciel/ka, przedsiębiorcza szkoła
już niedostępne -