Zarządzanie Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

#Alfabet Rozwoju... A jak Aktywne słuchanie czyli skuteczna komunikacja!

location icon
Gdański Związek Pracodawców Aleja Zwycięstwa 24, Gdańsk
calendar icon
Od 10 wrz 9:00 do 10 wrz 12:00

Cykl szkoleniowy #Alfabet Rozwoju, to pokazowe warsztaty gdzie litery alfabetu wyznaczą nam zagadnienia związane z rozwojem osobistym, rozwojem szefów i managerów, które będziemy zgłębiać na 3 godzinnych spotkaniach. Na moich warsztatach jest dużo ćwiczeń, dużo wiedzy i bardzo dużo dobrej zabawy


"A" jak Aktywne Słuchanie, czyli skuteczna Komunikacja!


Czy wiesz, że aktywne słuchanie pomaga nam łatwiej rozmawiać z pracownikiem lub klientem? Niektóre nasze komunikaty są mylnie rozumiane przez naszych odbiorców. Aktywne słuchanie jest kluczem do motywacji, a efektywne komunikaty pomagają lepiej działać zarówno z całym zespołem jak i z poszczególnymi jego osobami.


Zapraszam Cię na warsztat, na którym dowiesz się, dlaczego tak ważne jest umiejętne dobieranie narzędzi komunikacyjnych do różnych rozmówców, jak rozwinąć w sobie umiejętność skutecznej komunikacji, która przyda Ci się na płaszczyźnie zawodowej i nie tylko.

WARSZTAT POPROWADZĘ OSOBIŚCIE, KIM JESTEM?

Krzysztof Wilczewski


Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, trener ludzi biznesu.

Od 10 lat solidnie, z rzetelnością i pasją pomagam innym w efektywnym rozwoju kompetencji miękkich, menadżerskich i sprzedażowych.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletnia współpraca, jako Szef Zespołu Trenerskiego, z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce, nauczyła mnie holistycznego podejścia do tematu szkoleń.

Mam otwartą głowa pełną pomysłów, jasny przekaz informacji oraz aktywne słuchanie potrzeb ułatwia mi wspólne wypracowanie dobrego planu działania z każdym zespołem.

Prowadząc projekty doradcze i szkoleniowa stawiam na jakość, koncentruję się na użyteczności proponowanych narzędzi. Poczuciem humoru jednoczę sobie ludzi, traktując pracę jako czystą przyjemność.


HARMONOGRAM SZKOLENIA:

09.00 - 10.15 I blok szkoleniowy

10.15 - 10.45 Przerwa

10.45. - 12.00 II blok szkoleniowy


Co zabierzesz ze sobą z mojego szkolenia:

1. Uzyskasz odpowiedź, jaki posiadasz własny styl komunikacji społecznej i jak rozmawiać z osobami o odmiennym stylu

2. Narzędzia aktywnego słuchania, które spowodują, że Twoja komunikacja będzie skuteczniejsza

3. Przekonanie, że przeciwdziałanie barierom komunikacji pomoże Ci lepiej dogadać się z innymi

4. Doświadczenia innych uczestników podczas wspólnie wykonywanych ćwiczeń.


Zapisując się na to wydarzenie, oświadczasz, że zapoznałeś się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi na www.krzysztofwilczewski.pl i zrozumiałeś ich treść, a także treść przysługujących ci praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałeś, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Krzysztof Wilczewski prowadzącego działalność gospodarczą z siedzibą w Elblągu na potrzeby rejestracji uczestnictwa w niniejszym wydarzeniu i weryfikacji listy obecności.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Alfabet Rozwoju... A jak Aktywne słuchanie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc