Agnieszka Saramowicz-Garstecka - "FRIS® KLASA, FRIS® PROJEKT, FRIS® ZESPÓŁ - Style Myślenia, Style Działania" - ROK RELACJI Toruń 2020

location icon
Centrum Dialogu im. Jana Pawła II Pl. bł. Stefana W. Frelichowskiego 1, Toruń
calendar icon
Od 14 mar 10:15 do 14 mar 11:45

Spotkanie odbywa się w ramach bezpłatnej konferencji "Rok Relacji Toruń 2020"

Opis:

Jak wykorzystać wiedzę na temat perspektyw poznawczych w mózgu, w oparciu o metodologię FRIS®, w pracy dydaktycznej i wychowaw-czej w szkole oraz w pracy zespołu przedmiotowego? Wiedza na temat perspektyw poznawczych kluczem do zrozumienia relacji oraz sposobu komunikowania się z uczniem, w zespole projektowym oraz przedmiotowym.

Dowiesz się:

1. Jak przyswajamy, przetwarzamy i reagujemy na informacje, a w konsekwencji, jak rozwiązujemy problemy?

2.Dlaczego z niektórymi uczniami komunikujemy się lepiej, a z innymi gorzej?

3.Dlaczego niektóre zespoły przedmiotowe są skuteczniejsze w działaniu np. w realizacji projektów, niż inne?

4. Dlaczego FRIS® pomaga zrozumieć siebie i ułatwia komunikowanie się z innymi?


Profil trenera:

Agnieszka Saramowicz-Garstecka - nauczyciel dyplomowany z 25-letnim doświadczeniem dydaktycznym i wychowawczym, anglistka, lider zespołu przedmiotowego nauczycieli języka angielskiego w I LO im.Mikołaja Kopernika w Toruniu; ukończyła kurs z edu coachingu w Szkole Coachingu Lilianny Kupaj uzyskując tytuł educoach ICI; certyfikowany trener metodologii FRIS®STYLE MYŚLENIA - pierwszego polskiego narzędzia do badania Stylu Myślenia oraz Stylu Działania; współautorka podręczników do nauki języka angielskiego wydawnictwa NOWA ERA.

Konferencja "ROK RELACJI w Toruniu 2020" trwa od 9.00-15.45. Sprawdź inne wydarzenia, aby zapisać się na komplet warsztatów. 

Konferencja pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy; patronat merytoryczny: Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli; Patronat: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu i Bydgoszczy. 

Organizatorzy: Centrum Organizacji Szkoleń, Akdemia i3 - szkolenia dla edukacji, Dobra i Mądra Szkoła, Edukator Pozytywnej Dyscypliny - Magda Ostrowska, Trener Rozwoju Kompetencji Katarzyna Zajączkowska, Szkoła Dla Liderów , Akademia Rozwoju Kompetencji Językowych i Społecznych Change, Rok Kobiet. 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na Konferencję Rok Relacji Toruń 2020 - Agnieszka Saramowicz-Garstecka - "FRIS® KLASA, FRIS® PROJEKT, FRIS® ZESPÓŁ - Style Myślenia, Style Działania"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc