Akademia Sprawnego Biegacza - Technika i programowanie treningu biegowego.

location icon
My Fitness Place os. Na Lotnisku 3, Krakw
calendar icon
Od 18 kwi 9:00 do 18 kwi 16:00

➡️Amatorsko uprawiasz bieganie i chciałbyś poprawiać swoje wyniki?

➡️Nie czujesz się specjalistą w zakresie techniki biegu, a wiesz, że warto nad nią pracować?

➡️Słyszałeś coś o zakresach, progach, interwałach ale nie do końca rozumiesz jak to wszystko poskładać i zaprogramować swój trening?

✅To wszystko wyjaśnimy w detalach i przerobimy praktycznie na module poświęconym technice biegu oraz programowaniu treningu biegowego.

✅ Po warsztacie będziesz wyposażony w praktyczny przewodnik treningowy z gotowymi schematami do wdrożenia w swoje plany treningowe. Zrozumiesz jakie elementy są najistotniejsze w kształtowaniu techniki biegu oraz jak w prosty sposób samodzielnie planować trening biegowy w oparciu o najważniejsze zasady.

🏠GDZIE: Kraków My Fitness PlaceOs. Na Lotnisku 3

🗓TERMIN:18.04.2020 (sobota) - godz. 9-16

Warsztaty będą podzielone na 2 bloki:

📌Technika biegu - ocena wzorca i ćwiczenia kształtujące.

✅najważniejsze elementy w ocenie techniki biegu

✅ćwiczenia kształtujące technikę biegową i zasadność ich stosowania w określonych przypadkach.

📌Programowanie i periodyzacja treningu biegowego:

✅strefy treningowe, a fizjologia wysiłku,

✅fazy przygotowania, a zastosowanie wybranych środków treningowych,

✅praktyczne tworzenie planów biegowych w oparciu o wybrane parametry.

📌Panel dyskusyjny

➡️ Nie trać czasu na odkrywanie koła na nowo i szukanie innowacyjnych, i jednocześnie często niesprawdzonych metod treningowych. Naucz się właściwie korzystać ze sprawdzonych narzędzi i dowiedz się, które metody mają potwierdzoną skuteczność, które tylko domniemaną i które się nie sprawdzą.


🔽Poznaj prowadzących 🔽
Jakub Woźniak - Czynny zawodnik oraz trener współpracujący indywidualnie z biegaczami i triathlonistami, oraz szkoleniowiec podczas obozów biegowych. Dzięki Kubie poznacie skuteczne praktyki jakie on sam stosuje w swoim treningu, oraz u swoich podopiecznych na różnym poziomie zaawansowania. Kuba to obecnie Profesjonalny Triathlonista, trener triathlonu i biegania. Szósty zawodnik Mistrzostw Polski 2014 na dystansie 1/2 Ironman, brązowy medalista Mistrzostw Polski 2015 w duathlonie. We wcześniejszych latach zawodnik specjalizujący się w biegach górskich i ulicznych. W latach 2008-2009 zdobył 3 medale Mistrzostw Polski w biegach górskich (złoto, srebro i brąz). Został powołany do Reprezentacji Polski w biegach górskich, brał udział w Mistrzostwach Świata (Szwajcaria, Crans-Montana) oraz Mistrzostwach Europy (Austria, Telfes). Na co dzień współtworzy kadrę Dotfizjo.
➡️FB Kuby: LINK

Paweł Łydek - Trener personalny specjalizujący się w przygotowaniu motorycznym. Od ponad 10 lat zafascynowany treningiem wytrzymałościowym, a w szczególności efektywnością treningu siłowego w kontekście poprawy wyników biegaczy i jego wpływie na ryzyko kontuzji.
Pracował zarówno z wieloma grupami biegowymi, w tym z grupami startującymi w biegach z przeszkodami, jak również prowadzi współpracę indywidualną z osobami trenującymi rekreacyjnie i wyczynowo. Jako trener oraz miłośnik biegania i wypraw wysokogórskich doskonale rozumie potrzeby, problemy i ograniczenia jakie napotykają biegacze amatorzy oraz miłośnicy sportów wytrzymałościowych w swoich treningach.
➡️Instagram Pawła https://www.instagram.com/the.art.of.training.smar...

Regulamin Szkolenia: https://www.inzynieriafitnessu.pl/regulamin-szkole...

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  ASB - EARLY BIRD [-40%]
już niedostępne 234,00 zł -
  ASB - quasi early bird [-30%]
już niedostępne 273,00 zł -
  ASB - semi early bird [-20%]
już niedostępne 312,00 zł -
  ASB - not an early bird [-10%]
już niedostępne 351,00 zł -
  ASB - LATE BIRD ;-)
już niedostępne 390,00 zł -