Akademia Biznesu Pod Palmami II Edycja Turcja 2019

location icon
Casa de Maris Spa & Resort Hotel 5***** Marmaris turcja
calendar icon
Od 7 paź 0:00 do 14 paź 0:00

II Edycja Akademii Biznesu Pod Palmami, czyli konkretna, sprawdzona i skuteczna wiedza najlepszych praktyków wystąpień publicznych, sprzedaży, kontaktów biznesowych, finansów i motywacji, w blasku  słońca, pod palmami, w bardzo komfortowych warunkach. Tydzień szkoleń z zakresu biznesu i rozwoju osobistego. Indywidualne doradztwo, kontakty biznesowe i integracja. Piękne widoki, wspaniałe zabytki, słońce, plaża, relaks, wypoczynek i skuteczny biznes. Wysokiej klasy hotel 5*, położony w bardzo malowniczym miejscu,tuż nad brzegiem Morza Egejskiego, w znanym tureckim kurorcie Marmaris, elegancki i niewielki, z własną plażą, pyszne przysmaki w wersji all inclusive, kolorowe drinki, wiele atrakcji i rozrywki :)

W programie : 

1. Warsztaty "Kontakty biznesowe z gwarancją konkretnych poleceń"
poprowadzi Bartek Ślazyk

Poznaj najważniejsze zasady networkingu i zdobądź zdolność zjednywania sobie partnerów w interesach co wzmocni Twój autorytet i markę.

- Prezentacja uczestników- przedstawienie biznesu
- Określenie grupy docelowej kontaktów
- Rekomendacje formularzowe
- Kojarzenie firm
- Skuteczna formuła rozmów indywidualnych
- Umawianie spotkań indywidualnych
- Rozmowy indywidualne
- Gwarancja pozyskania kontaktów. Każdy z uczestników otrzyma konkretne rekomendacje biznesowe.

2. "Strategia Sukcesu Firmy czyli, jak zbudować Wolność Finansową poprzez biznes".
poprowadzi Krzysztof Pilch

Jako Uczestnik warsztatu:

- zdobędziesz wiedzę, czym jest strategia biznesowa i jak ją stworzyć, żeby zbudować i rozwinąć dochodowy biznes;
- zdobędziesz wiedzę w zakresie podstawowych pojęć biznesowych umożliwiających planowanie działań w firmie, skutecznego ich wdrażanie i osiągania satysfakcjonujących efektów finansowych;
- zdobędziesz umiejętności konstruowania misji i wizji firmy, tworzenia strategii biznesowej oraz sprawdzania skuteczności jej wdrożenia;
- wykształcisz postawy, że tworzenie strategii biznesowej jest proste, wymaga niewielkiego nakładu czasu i wysiłku, a przynosi wymierne efekty biznesowe. Dzięki niej Wiesz, dokąd zmierzasz i jakie osiągasz efekty w poszczególnych obszarach strategicznych. Będziesz w stanie na bieżąco weryfikować postępy i osiągać założone efekty finansowe i biznesowe;

3. Stwórz świat wolny od narzekania. Razem z nami poszukaj swojej motywacji i rozwiń umiejętności radzenia sobie z przeszkodami i ograniczeniami Twoich działań.

poprowadzi: Robert Oskwarek 

Zakaz Narzekania to:

- Interpretacja zdarzeń życiowych.
Jak skłonność do optymizmu lub pesymizmu wpływa na interpretację sytuacji oraz na naszą Informacje o podmiocie świadczącym usługę
- Siła nawyku
Nawyki efektywnego działania i sposoby skutecznego przejmowania inicjatywy: Czy chcesz zmienić swoje nawyki? - Wskazówka, Nagroda, Zwyczaj.
- Samokontrola, czyli jak przerwać błędne koło myślenia.
Zachowanie w życiu zawodowym - informacja zwrotna otoczenia - interpretacja - zachowanie itd.

Baw się wyśmienicie podczas wydarzenia, które łączy humor, rozwój, biznes i potęgę ludzkich możliwości. Dołącz do ludzi świadomie biorących odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

4. Twój CUD: Ciało Umysł Dusza poprowadzi dla nas Biznes Jogę oraz Trening Mentalny
Poprowadzi Wadim Żarski

Ciało: - Jak ćwiczenia wpływają na regulacje naszego metabolizmu, energii życiowej, zaangażowanie.
Umysł:- Jak świadomy oddech wpływa na kreatywność i podejmowanie trafnych decyzji.
- Jak cieszyć się swoją pracą
Dusza - Medytacja jako narzędzie do rozmowy z naszą duszą.
Trening Mentalny: Wizualizacja, Trans/Hipnoza, Medytacja Prowadzona: Dowiesz się:
-Czy różni się czymś od siebie trans hipnotyczny, wizualizacja i medytacja?
-Doświadczysz wszystkich form i poznasz ich "tajemnicze" działanie.
-Czym jest medytacja buddyjska (medytacja na pustkę) od medytacji europejskiej (dynamicznej) oraz medytacji terapeutycznej.
-Co to jest trening mentalny i o co w nim chodzi.

5. Aerobik, lekcje tańca towarzyskiego oraz salsy i rok & rolla , a także panel " Jak taniec może Ci pomóc w życiu oraz w biznesie" poprowadzi Sylwana Mazur. 

Miejsce i czas:

7- 14.10.2019 Turcja, Marmaris
Casa De Maris Spa & Resort Hotel

Hotel Casa de Maris położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum miasta Marmaris. Zachęca smaczna kuchnia, bogata oferta all inclusive i bardzo dobry standard świadczonych usług. Dla gości przygotowano także komfortowo wyposażone pokoje, które zapewnią udany wypoczynek na tureckim wybrzeżu.

Cena:

- promocyjna 3990 zł z VATem
- pierwsza wpłata 30% 
- cena będzie wzrastać proporcjonalnie do cen w biurze podróży.
- pokój jednoosobowy z dopłatą 300 zł


Masz pytania dzwoń: 602-777-943

Robert Oskwarek - twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

Bartek Ślazyk- Twórca organizacji kontaktów biznesowych Projekt Wspierania Przedsiębiorczości PWP, w ramach której zorganizował ponad 250 eventów biznesowych, na których przedsiębiorcy nawiązali współprace na wiele milionów złotych. Praktyk sprzedaży z dużymi sukcesami, ponad 5.500 osób zaproszonych na płatne na spotkania biznesowe, bezpłatnych nie liczy. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu skuteczności od 30 do 700%. Zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami, udzielając wywiadów i pisząc artykuły ("Radio RAM, "Nowa Sprzedaż", "Dziennik Polski", "Nasz Głos Poznański", "Kapitał Dolnego Śląska" i kilka innych) . Występował na scenie obok takich sław, jak Robert Cialdini, Mateusz Grzesiak, Generał Roman Polko i wielu innych. Wyróżnienie "Pozytywista Roku", pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP.

Krzysztof Pilch - Trener Finansowy i Mentor Biznesu. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. Harva Ekera. W 2004 r. ukończył z wyróżnieniem Autorską Szkołę Trenerską Kras International, o specjalności Trener Finansowy. Poszerzał swoje kompetencje w takich szkoleniach jak: Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości u Piotra Hryniewicza i Franciszka Staniszewskiego (2011), Train the Trainer w Success Resources (2014), Certyfikowany Trener i Planista Finansowy Akademii Doradcy (2016). "Władcy Sceny" Master Korzenie Sukcesu (2018). Trener VCC (2019) Jest właścicielem firmy i prezesem zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. W roku 2002 stworzył pierwszą strategiędla oddziału Firmy STOLGRAF W Ś-CY, którą z sukcesem jako kierownik a później dyrektor tej firmy realizował (2002-2015) W tym czasie Stolgraf pomagał w stworzeniu strategii dla firm: BEL-POL i M&J, współpracował między innymi dla Zehnder, Termet. Pracuje także jako planista w branży finansowej i jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc.Poprzez 1-dniowe warsztaty oraz indywidualne mentoringi pomaga ludziom wkroczyć na drogę do bezpieczeństwa i wolności finansowej z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął wolność finansową. W ramach prowadzonego w ostatnich latach mentoringu finansowego i biznesowego, pomógł wielu Klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej.

Wadim Żarski - Przedsiębiorca, twórca niszy psychologii społecznej zwanej psychonumerologią.
Publicysta, autor programów rozwojowych. Były zawodowy sportowiec, maratończyk (2016), a co najważniejsze z zamiłowania i z pasji trener biznesowy. Współpracowałem w ramach różnorodnych projektów biznesowych, rozwojowych i społecznych z największymi korporacjami, przedsiębiorcami i trenerami w Polsce. Pomagam ludziom w tworzeniu relacji z bliskimi oraz w tym jak zarabiać na swojej pasji. Zajmuje się też duchowością i jej obecnością w życiu codziennym. Jednym z jego głównych celów jest prezentacja duchowości w nowym świetle - jako rzetelny system wiedzy służący do badania i zgłębiania siebie oraz znajdowania odpowiedzi na fundamentalne pytania, które zadaje sobie każdy z nas.

Sylwana Mazur- dyplomowany pedagog tańca, choreograf, trener Mistrzów Polski i Mistrzów Europy, prowadzi własną szkołę tańca Perfekta Dance w kilku miastach w Świętokrzyskim a także Fundację Perfekta Dance, sędzia tańca z licencją międzynarodową oraz sędzia cheerledingu także ze stopniem międzynarodowym, członek Zarządu Polskiej Federacji Tańca i działa w struktutach Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, obecnie na co dzień uczy tańca jazzowego, współczesnego, show dance i disco dance.

O prowadzących: 

Krzysztof Pilch - Trener Finansowy i Mentor Biznesu. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. Harva Ekera. W 2004 r. ukończył z wyróżnieniem Autorską Szkołę Trenerską Kras International, o specjalności Trener Finansowy. Poszerzał swoje kompetencje w takich szkoleniach jak: Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości u Piotra Hryniewicza i Franciszka Staniszewskiego (2011), Train the Trainer w Success Resources (2014), Certyfikowany Trener i Planista Finansowy Akademii Doradcy (2016). "Władcy Sceny" Master Korzenie Sukcesu (2018). Trener VCC (2019) Jest właścicielem firmy i prezesem zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. W roku 2002 stworzył pierwszą strategię dla oddziału Firmy STOLGRAF W Ś-CY, którą z sukcesem jako kierownik a później dyrektor tej firmy realizował (2002-2015) W tym czasie Stolgraf pomagał w stworzeniu strategii dla firm: BEL-POL i M&J, drukował między innymi dla Zehnder, Termet, … Pracuje także jako planista w branży finansowej i jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc. Poprzez 1-dniowe warsztaty oraz indywidualne mentoringi pomaga ludziom wkroczyć na drogę do bezpieczeństwa i wolności finansowej z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął wolność finansową. W ramach prowadzonego w ostatnich latach mentoringu finansowego i biznesowego, pomógł wielu Klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej.

Również indywidualne doradztwo, dla Ciebie i Twojej firmy.

Wartość pakietu samych szkoleń to ponad 12.000 zł, Ty zapłacisz jedyne 3990 zł za całość wraz z przelotem, pobytem i atrakcjami w słonecznej Turcji!!! Cena tylko w ściśle limitowanej ofercie promocyjnej. Możliwość negocjacji ceny dla większej grupy. W Cena przelot z lotnisk Warszawa lub Katowice. Nocleg w pokoju standard 2-osobowym.  

Możliwość opłaty 10% wartości w Zielony Polska Waluta Lokalna.

Organizator wyjazdu, renomowane biuro podróży TUI. W cenie ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Po zapisaniu się w formularzu, biuro prześle dokładne warunki umowy na Państwa adres mailowy.

Prelegenci:

Robert Oskwarek - twórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków . Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

KRZYSZTOF Pilch - inwestor, Trener i Mentor Finansowy. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. Harva Ekera. Poprzez 1-dniowe warsztaty oraz indywidualny mentoring, daje szansę wypracować bezpieczeństwo i wolność finansową z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął stan wolności finansowej. W ramach prowadzonego w ostatnich latach mentoringu finansowego, pomógł wielu Klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej. Właściciel firmy i prezes zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. Menedżer w branży finansowej. Jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc. Jest inwestorem i właścicielem kilku nieruchomości oraz gruntów w Świdnicy i w województwie dolnośląskim, plany oszczędnościowo-inwestycyjne posiada cała jego rodzina, wliczając w to także dzieci. Jako specjalista ds. inteligencji finansowej, pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do sukcesu życiowego i finansowego.

Bartek Ślazyk - praktyk sprzedaży z dużymi sukcesami, ponad 5.500 osób zaproszonych na płatne na spotkania biznesowe, bezpłatnych nie liczy. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Twórca i koordynator krajowy czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, w ramach którego zorganizował ponad 250 eventów biznesowych. Broker Roku Zielony Polska Waluta Lokalna. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu skuteczności od 30 do 700%. Zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami, udzielając wywiadów i pisząc artykuły ("Radio RAM, "Nowa Sprzedaż", "Dziennik Polski", "Nasz Głos Poznański", "Kapitał Dolnego Śląska" i kilka innych) . Występował na scenie obok takich sław, jak Robert Cialdini, Mateusz Grzesiak, Generał Roman Polko i wielu innych. Wyróżnienie "Pozytywista Roku", pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP. 

Sylwana Mazur- dyplomowany pedagog tańca, choreograf, trener Mistrzów Polski i Mistrzów Europy, prowadzi własną szkołę tańca Perfekta Dance w kilku miastach w Świętokrzyskim a także Fundację Perfekta Dance, sędzia tańca z licencją międzynarodową oraz sędzia cheerledingu także ze stopniem międzynarodowym, członek Zarządu Polskiej Federacji Tańca i działa w struktutach Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu, obecnie na co dzień uczy tańca jazzowego, współczesnego, show dance i disco dance.

Uwagi:

- ilość miejsc na tych warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń;

- Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany programu, jeśli wystąpią przyczyny niezależne od nich;
- rejestrując się na to wydarzenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu i Partnerów, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku (zdjęcia, filmy) w celach promocyjnych Akademii Biznesu Pod Palmami.
Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.
- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy: bslazyk@projektwp.pl lub telefoniczny: 602-777-943. Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Cena promocyjna 3990 zł. Najskuteczniejsze warsztaty biznesowe, cenna wiedza, kontakty, integracja, wiele atrakcji. Przelot do Turcji i z powrotem, pobyt w komfortowym, malowniczo położonym hotelu Casa de Maris 5***** w kurorcie Marmaris, przy samej plaży, w opcji all inclusive, liczne atrakcje, materiały szkoleniowe. Liczba miejsc w cenie promocyjnej ściśle limitowana. W cenie ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Po rejestracji przez formularz, otrzymasz umowę na podany adres e-mail.. Zaliczka 30%. Możliwość płatności 10% Zielony Polska Waluta Lokalna.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet Standard 4590 zł
Wyprzedane Brak wolnych miejsc