Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje

93. #warsztatykawowe Etno Cafe Jednorożec Łódź: Alternatywy

location icon
Etno Cafe Jednorożec al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, łódź
calendar icon
Od 11 maj 18:00 do 11 maj 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Co by było, gdybyś mógł porozmawiać z baristą ETNO CAFÉ Kawiarnie jak równy z równym? 🤝 Aby jeszcze bardziej przybliżyć Ci świat kawowych cudów tworzymy cykl #warsztatykawowe ETNO CAFE  🤗

Nie ukrywamy, że kawa to nasza pasja. ☕ Wiemy o niej sporo, ale ciągle poszerzamy swoją wiedzę. Wszystko po to, by każdy kubek Twojej kawy był niesamowity! 😍 Poza tym, że lubimy się przed Tobą chwalić naszymi umiejętnościami, parząc kawę na wszelakie sposoby, to lubimy też dzielić się kawową wiedzą. 📖 Lubimy, jak Twoja kawowa świadomość rośnie.Tym razem na warsztat weźmiemy: ALTERNATYWY.

Warsztaty będą niezwykłym doświadczeniem kawowym z niecodziennymi metodami zaparzania. Poznacie metody, które pozwalają na wyciągnięcie niespotykanych aromatów. Przy czym każda z tych metod jest do odtworzenia w domu. ☕ Będzie to owocne spotkanie i na pewno mocno owocowe, bo aromaty jakie wyjdą z kawy zaskoczą niejednego z Was. Podczas warsztatów nasz Trener Baristów Karol Przesmycki poczęstuje Was efektami jakie dają alternatywne metody parzenia kawy - poczujecie te niezwykłe aromaty i przeniesiecie się do świata kawy. Spotkanie to daje sporą dawkę wiedzy do wykorzystania w praktyce we własnym domu - w końcu każdy może pić dobrą kawę!

Weź udział w cyklu #warsztatykawowe w Łodzi i porozmawiaj z baristą Etno Cafe jak równy z równym. 📅  11 maja / środa.
⏰ 18:00-19:30
☕ Alternatywy
📍 Etno Cafe Jednorożec Łódź
👉 zapisy: https://app.evenea.pl/event/93warsztatykawowe/

🎫 wstęp na #warsztatykawowe jest bezpłatny

---

*obowiązują zapisy
*liczba miejsc limitowana

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wejściówka na 93. #warsztatykawowe 93. warsztatykawowe Etno Cafe Jednorożec: Alternatywy

Wejściówka na 93. #warsztatykawowe

już niedostępne -