Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje

91. #warsztatykawowe Etno Cafe w Galerii Młociny: Kawa i mleko

location icon
Galeria Młociny (2 piętro / Hala Hutnik) Zgrupowania AK "Kampinos" 15, Warszawa
calendar icon
Od 7 kwi 19:00 do 7 kwi 20:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Weź udział w cyklu #warsztatykawowe i porozmawiaj z trenerem baristów @EtnoCafeKawiarnie jak równy z równym. 🤜🤛

Nie ukrywamy, że kawa to nasza pasja. Wiemy o niej sporo, ale ciągle poszerzamy swoją wiedzę. Poza tym, że lubimy się przed Tobą chwalić naszymi umiejętnościami, parząc kawę na wszelakie sposoby, to lubimy też dzielić się kawową wiedzą. Lubimy, jak Twoja kawowa świadomość rośnie. 

Specjalnie dla Was weźmiemy na warsztat: Kawę i mleko 

Przeniesiemy się do krainy kawą i mlekiem płynącą. Jak nasz Trener Baristów zareaguje na mleczne propozycje? Czy mleczna kawa zdetronizuje te czarne? Na te pytania uzyskamy odpowiedź już niedługo. Ze spotkania wyjdziemy z wiedzą jak zrobić dobrą kawę z mlekiem. A czy dodatkowo zostaniemy mlecznymi artystami? Latte Art to specjalność Baristów zatem wszystko przed nami!

Naszym przewodnikiem po mroźnej krainie kawy będzie Karol Przesmycki, Trener Baristów, który przeprowadził blisko sto warsztatów kawowych w całej Polsce, a ostatnimi czasy spotkał się z ponad tysiącem kawoszy on-line, by dbać o zawartość ich kubków w czasie lockdown'u.  💯🖤

📅 7 kwietnia / czwartek
⏰ 19:00-20:30
☕ Kawa i mleko
📍 Galeria Młociny / 2 piętro / Hala Hutnik

https://app.evenea.pl/event/91warsztatykawowe/


---
#warsztatykawowe to kooperacja Etno Cafe i Galerii Młociny. Co miesiąc spotykamy się w przestrzeni Hali Hutnik, na tarasie lub w przestrzeni warsztatowej przed samą Galerią Młociny gdzie rozsiadamy się z kubkiem kawy w ręce. Jest to jedna z nielicznych możliwości, gdy każdy z nas ma szansę zyskać wiedzę jaką posiadają Bariści, którzy codziennie odpowiadają za parzenie kawy.

*obowiązują zapisy
*warsztaty bezpłatne
*liczba miejsc limitowana
*w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa wymagana jest dezynfekcja rąk, noszenie maseczek zasłaniających usta i nos oraz utrzymanie dystansu między uczestnikami

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
#warsztatykawowe Etno Cafe w Galerii Młociny 91. warsztatykawowe Etno Cafe w Galerii Młociny: Kawa i mleko

#warsztatykawowe Etno Cafe w Galerii Młociny

już niedostępne -