Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje

89. #warsztatykawowe Etno Cafe w Barbarze: Kawa i mleko

location icon
Etno Cafe Barbara ul. Świdnicka 8b, Wrocław
calendar icon
Od 5 kwi 18:00 do 5 kwi 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Co by było gdybyś mógł porozmawiać z baristą Etno Cafe jak równy z równym? Właśnie dlatego cykl #warsztatykawowe ETNO CAFÉ.

Nie ukrywamy, że kawa to nasza pasja. Wiemy o niej sporo, ale ciągle poszerzamy swoją wiedzę. Poza tym, że lubimy się przed Tobą chwalić naszymi umiejętnościami parząc kawę na wszelakie sposoby, to lubimy też dzielić się kawową wiedzą. Lubimy, jak Twoja kawowa świadomość rośnie.


Nasz Trener Baristów Karol Przesmycki weźmie na warsztat: MLEKO I KAWĘ.Przeniesiemy się do krainy kawą i mlekiem płynącą. Naszym przewodnikiem będą znany Wam z poprzednich spotkań Karol Przesmycki. Jak nasz Trener Baristów zareaguje na mleczne propozycje? Czy mleczna kawa zdetronizuje te czarne? Na te pytania uzyskamy odpowiedź już niedługo. Ze spotkania wyjdziemy z wiedzą jak zrobić dobrą kawę z mlekiem. A czy dodatkowo zostaniemy mlecznymi artystami? Latte Art to specjalność Baristów zatem wszystko przed nami!

📅 5 kwietnia / wtorek
⏰ 18:00-19:30
☕ Mleko i kawa
📍 Barbara, ul. Świdnicka, Wrocław
👉 zapisy: https://app.evenea.pl/event/89warsztatykawowe/

---

#warsztatykawowe to kooperacja Etno Cafe i Barbary. Tu się zaczął ten kawowy projekt, który wypłynął na całą Polskę. Mniej więcej co miesiąc spotykamy się w przestrzeni Kultura, gdzie rozsiadamy się z kubkiem kawy w ręce. Jest to jedna z nielicznych możliwości, gdy każdy z nas ma szansę zyskać wiedzę jaką posiadają Bariści, którzy codziennie odpowiadają za parzenie kawy. Takie rzeczy dzieją się tylko w Barbarze, a nas cieszy, że kawa jest jednym z tematów licznych wydarzeń w tym miejscu.

*obowiązują zapisy
*liczba miejsc limitowana
*w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa wymagana jest dezynfekcja rąk, noszenie maseczek zasłaniających usta i nos oraz utrzymanie dystansu między uczestnikami

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wejściówka na 89. #warsztatykawowe 89. warsztatykawowe Etno Cafe w Barbarze: Kawa i mleko

Wejściówka na 89. #warsztatykawowe

już niedostępne -