Sprzedaż

Sprzedaż jako sztuka uwodzenia w biznesie

location icon
PURO Łódź Centrum ul. Ogrodowa 16, łódź
calendar icon
Od 20 kwi 12:00 do 20 kwi 18:00
ticket icon
Od 230,00 zł

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie z Dr. Dariuszem Tarczyńskim, renomowanym psychologiem biznesu, założycielem Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości.

Termin: 20 kwietnia  2024 r., godz. 12:00 w hotelu PURO w Łodzi. 


🌟 Temat: Sprzedaż jako sztuka uwodzenia w biznesie 🌟
Dr. Tarczyński odkryje, jak psychologia biznesu staje się kluczem do skutecznego kształtowania decyzji zakupowych klientów. Przekona nas, że sztuka uwodzenia w biznesie to nie tylko umiejętność przyciągania klientów, ale przede wszystkim sztuka budowania trwałych relacji i pełne zrozumienie ich potrzeb. Dołącz do szkolenia, aby zgłębić te nieoczywiste aspekty biznesowego sukcesu! 💼🌟
💼 Dowiedz się, jak:- lepiej komunikować się w biznesie,- zdobywać partnerów biznesowych i przyjaciół,- zwiększyć efektywność sprzedaży

🔍 podczas lunchu Dr. Tarczyński podzieli się również wiedzą z zakresu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości (NAO) - interpretacja wyglądu, badanie rękopisu, analiza wypowiedzi.


🎟 Bilety:

- Normalny: 230.00 zł 

- VIP (z biznes lunchem): 490.77 zł

📅 Plan szkolenia:

11.30 -12.00 Rejestracja uczestników 

 12:00 - 13:30: Część 1

 13:30 - 14:00: Przerwa 

14:00 - 15:30: Część 2


🍽 VIP Bilet zawiera także:- 16:00 - 18:00: Business lunch z prelegentem po szkoleniu.

📍 Nie przegap okazji, liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy na szkolenie, gdzie skuteczna sprzedaż spotyka się z sztuką uwodzenia, tworząc niepowtarzalne doświadczenie biznesowe.
Dołącz do nas


Prowadzący : Dr. Dariusz Tarczyński
Dr. Dariusz Tarczyński - założyciel i dyrektor Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości. Ekspert w dziedzinie mowy ciała, komunikacji i autoprezentacji. Autor książek: "Jak odczytać człowieka z wyglądu", "Zrozumieć człowieka z wyglądu", "Psychografologia", "Słowa klucze". Prowadził liczne wykłady i warsztaty na uczelniach wyższych, specjalizując się w komunikacji, psychologii biznesu i zarządzaniu.
Jako psycholog biznesu, trener i coach, Dr. Tarczyński skupia się na wzmacnianiu kompetencji kadry kierowniczej, zarządzającej oraz zespołów sprzedażowych. Specjalizuje się w obszarach takich jak zarządzanie zespołem, budowanie efektywnego zespołu, pozafinansowe motywowanie, zarządzanie przez cele i delegowanie, trening osiągania celów, zarządzanie zmianą i sytuacją kryzysową. Ponadto, prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, autoprezentacji, oraz wystąpień publicznych.
Jego bogate doświadczenie obejmuje współpracę z różnymi firmami, w tym Astra Zeneca, AXA, Bakalland S.A., Dell, Deloitte, Leroy Merlin Polska, PZU, Volkswagen Polska, Volvo, i wieloma innymi. Dr. Tarczyński jest również negocjatorem i doradcą w kreowaniu wizerunku polityków i przedsiębiorców. Prowadził szkolenia m.in. dla Ministerstwa Środowiska, Grupy Paradyż, Polskich Linii Lotniczych LOT, czy Philips. Jego ekspertyza sprawia, że jest zapraszany do udziału w programach telewizyjnych na TVP 1, TVP 2, oraz TV Polsat Biznes.
#SzkolenieBiznesowe #DrTarczyński #KomunikacjaBiznesowa
#PsychologiaBiznesu #SztukaUwodzeniaBiznesu #DecyzjeZakupowe
#SztukaUwodzeniaBiznesu #EfektywnaSprzedaż #DrTarczyńskiBiznes

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet normalny zapewniający wejście na 2 części szkolenia z Dr Dariuszem
Tarczyńskim
Bilet Normalny

Bilet normalny zapewniający wejście na 2 części szkolenia z Dr Dariuszem
Tarczyńskim

Wyprzedane 244,77 zł Wyprzedane
Bilet VIP zapewnia wejście na 2 części szkolenia plus kolajcie po szkoleniu Bilet VIP

Bilet VIP zapewnia wejście na 2 części szkolenia plus kolajcie po szkoleniu

19 Kwietnia 2024 490,77 zł
  Bilet normalny
20 Kwietnia 2024, 18:00 230,00 zł