Odzieżowy Pchli Targ

location icon
Centrum Handlowe Auchan Hetmańska Hetmańska 16, Białystok
calendar icon
Od 15 paź 12:00 do 15 paź 12:00

Impreza podczas, której spieniężysz swoją szafę i pozbędziesz się odzieży, która niepotrzebnie zajmuje Ci w niej miejsce. To również świetna okazja do obkupienia się w fajne ciuchy za przysłowiowe grosze i poznania innych fajnych babek z okolicy.  Impreza w duchu ekologii, kobiecej energii - nadamy drugie życie zalegającym w szafach ubraniom. Podczas akcji będzie można wziąć udział w warsztatach Refashion, na których pokażemy jak nadać swoim ciuchom nowego stylu, jak je przerobić, przyozdobić tak, aby narodziły się na nowo!

Udział w akcji jest bezpłatny. Rezerwacja dotyczy rezerwacji 1 miejsca o powierzchni 1,5 na/1m. 

Uwaga! Pierwszym dwudziestu osobom użyczymy bezpłatnie stojaka na ubrania. Ilość stojaków jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń. Aby dokonać jego rezerwacji, należy jak najszybciej nas o tym poinformować  - mailowo pod adresem: kontakt@cudawianki.net. 

Informacje organizacyjne: aby rozstawić swoje stoisko, należy przybyć na miejsce akcji, czyli do CH Auchan Hetmańska (w okolice sklepu Douglas i Diverse) między godz. 10.30, a 11.30  O godz. 12.00 wszystkie stoiska muszą być w pełni gotowe na sprzedaż. Po zakończeniu akcji, a więc o godz. 17.00 prosimy o zwrot wypożyczonych stojaków na ubrania. Na demontaż swojego stoiska masz ok. pół godziny.

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia.

Masz więcej pytań? Dzwoń pod numer: 535 434 348

Do zobaczenia :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  rezerwacja miejsca 1,5/1m
Wyprzedane Brak wolnych miejsc