Warsztaty deskorolki z Rdzawym Jacem! / Майстер-класи по скейборду із Ржавим Яцем!

location icon
Miejscówka w Skende Aleja Spółdzielczości Pracy 88, Lublin
calendar icon
Od 12 lip 16:00 do 12 lip 18:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży w wieku 13-19 lat.

PL
Deskorolka to nie hobby i nie sport. To sposób na poznanie świata wokół siebie i na wyjście z domu, łączenie się z innymi ludźmi i spojrzenie na świat ich oczami. Poprzez warsztaty Rdzawy Jaco zachęci Was do zabawy na deskorolce. Spotkania pozwolą na przyswojenie podstaw, które umożliwią na samodzielne ich powtarzanie i podwyższanie swoich umiejętności. Poprzez zabawę nauczycie się poruszać się na deskorolce.

Jacek Jaco Harasimiuk (Rdzawy Jaco) - od 2008 przeprowadzi warsztaty deskorolki w świetlicach dzielnicowych, przedszkolach, szkołach, centrach kultury, szpitalu dziecięcym oraz zakładzie poprawczym dla nieletnich, a także w ramach współpracy z Fundacją Teatroterapii z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Szuka miejsc i osób, które może zarazić uśmiechem związanym z deskorolką.

Заняття для підлітків 13-19 років.

UA
Скейтборд - це не хобі і не спорт. Це спосіб пізнати навколишній світ і вийти зі свого дому, зблизитись з іншими людьми та побачити світ їхніми очима. За домогою майстер-класам Rdzawa Jaco Ви зможете повеселитися на скейтборді. Зустрічі дозволять вам вивчити основи, які дозволять повторити їх самостійно та покращити свої навички. У грі ви навчитеся орієнтуватися на скейтборді.

Jacek Jaco Harasimuk (Rdzawy Jaco) - з 2008 року проводить майстер-класи зі скейтборду в громадських центрах, дитячих садках, школах, будинках культури, дитячих лікарнях та дитячих колоніях, а також співпрацює з Фундацією Teatrotherapy для людей з інтелектуальними вадами. Він шукає місця та людей, які зможуть посміхатися завдяки скейтборду.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty deskorolki z Rdzawym Jacem!/ Майстер-класи по скейборду із Ржавим Яцем!
już niedostępne -