Warsztat rozwojowy pracy z ciałem "Moje Ja w moim ciele"

location icon
Mitrofit Chylońska 55, Gdynia
calendar icon
Od 16 lip 9:30 do 16 lip 14:00

Czas urlopu pozwala na zwolnione tempo, kontakt z przyrodą i własnym ciałem. Jeśli jesteś w Trójmieście na trochę lub jesteś tu na stałe, zapraszam na doświadczenie czasu dla swojej psychiki i ciała.

Moją propozycją jest warsztat rozwojowy, który będzie okazją do dostrzeżenia mądrości ciała oraz wzmocnienia psychiki poprzez odrobinę wiedzy psychologicznej, ruch oraz elementy tańca.

Co uzyskasz dzięki warsztatom?:

  • poszerzysz świadomość własnego ciała, swojego Ja w ciele
  • zrelaksujesz się przy muzyce
  • dowiesz się więcej o prawach Twojej psychiki
  • wymienisz doświadczenia wg własnej potrzeby
  • doświadczysz bezpiecznej obecności grupy
  • znajdziesz uwagę i przestrzeń na własną dowolną wypowiedź słowem i ruchem

"Tak, jak fizycznie ciało daje nam dosłowną i konkretną strukturę, umożliwiającą wyrażenie tego, kim jesteśmy, tak każda jego część i funkcja może być postrzegana jako metafora naszego istnienia." D. Halprin


Kilka słów o mnie:

Jestem psychologiem, certyfikowanym terapeutą Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej i warsztatowej. Ukończyłam Kurs dla terapeutów w Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem, gdzie poznałam i doświadczyłam terapeutycznego tańca i ruchu, stanowiącego uzupełnienie dla rozwoju psychicznego. Od wielu lat towarzyszę ludziom w ich wyzwaniach i osiąganiu osobistych terapeutycznych celów. Dzięki takiej pracy nieustannie sama się rozwijam i podejmuję własne pozytywne zmiany. Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, stąd pomysł prowadzenia autorskich warsztatów rozwojowych.

Kontakt:

tel. 513 234 942

marta.gabriel@interia.pl

Marta Gabriel-Piechowska

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Warsztat rozwojowy "Moje Ja w moim ciele"
już niedostępne 150,00 zł -