Podróż Mistrzowska - Twoje źródło mocy. Festiwal Heros Navigares.

location icon
On line
calendar icon
Od 23 mar 18:00 do 23 mar 22:00

W ramach Festiwalu zapraszam na warsztat "Podróż Mistrzowska - Twoje źródło mocy". W tym niełatwym czasie, nie zapominajmy zadbać o siebie i swoją równowagę.

To 4h spotkanie on-line. Cena biletu: 97zł, a z uwagi na obecny konflikt zbrojny, 10% z dochodu przekazuję na rzecz wybranej organizacji wspomagającej czworonogi i wszelkie zwierzęta, które również potrzebują naszego wsparcia.

Podróż Mistrzowska przyniesie Ci lepsze zrozumienie i jasność tego, co jest dla Ciebie źródłem Twojej mocy. Co sprawia, że nabierasz w codziennych działaniach wiatr w żagle, że Ci się chce działać i tworzyć, co Cię napędza, co jest Twoim oparciem i wsparciem? Ta klarowność to bezcenny klejnot na całe życie. Zrozumienie "kim jestem i po co tu jestem" to solidny fundament, na którym możesz budować stabilnie swoje dalsze plany dla osobistego i zawodowego dobrostanu oraz dobrobytu. Bez względu na wiatry... bez względu na zmienność współczesnych czasów... bez względu na zewnętrzne okoliczności. Wiesz dlaczego? Bo wszelka moc, mądrość i wiedza jest już w Tobie.

Masz w sobie piękny płomień, który czasem przygasa i wzywa do działania bo chce by na niego spojrzeć z innej strony. Dlatego tu Jesteś... :-) Wgląd i inspiracja z wnętrza jest możliwa tylko wtedy gdy dajesz sobie czas na Zatrzymanie, Ciszę i Skupienie. Bezcenne jakości, które będą miały podczas naszego grupowego spotkania. Maksymalnie 12 osób.

"Światło, nosisz je w sobie" - śpiewała Natalia Kukulska w utworze "Piosenka Światłoczuła". A ja zapraszam Cię byś ustawił/a swój mistrzowski GPS na najlepszy kurs w 2022r. Już czas...

Drzewo jest tak silne jak jego korzenie, tak człowiek dąży wytrwale do obranego celu, gdy rozpali wewnętrzny płomień mocy, intuicji, zrozumienia, przebudzenia. Zrozumiesz i poczujesz czym jest Twój.

Jesteś w swojej Podróży Mistrzowskiej gdy działasz w zgodzie ze swoimi talentami, umiejętnościami i zdolnościami. Wtedy sprawy układają się naturalnie i lekko. Nie pracujesz, ale tworzysz we współpracy z siłami większymi od Ciebie. Widzisz synchroniczności, spotykasz właściwe osoby czy dostajesz odpowiednie oferty i możliwości.

Zaufaj jeżeli czujesz Zew.

Liczba miejsc ograniczona (gwarancją miejsca na warsztacie jest opłacenie biletu). Link/miejsce wydarzenia stacjonarnego zostanie wskazane po zakupie biletu.

Wyrusz w swoją Mistrzowską Podróż w moim towarzystwie oraz naszej małej grupki. Jestem praktykiem, nie teoretykiem ogromnej przemiany życia i sprawia mi ogromną radość towarzyszyć innym w ich podróżach przez życie. Poznaj moją historię osobisto-zawodowej przemiany na www.joannawieczorek.com

Podczas festiwalu poprowadzę warsztaty w trójmieście w formie stacjonarnej lub on-line. Sprawdź dostępność Tutaj lub na mojej stronie.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna Wieczorek

Certyfikowana trenerka gry "Heros Navigares", Autorka i Podróżniczka Światłoczuła, Trenerka Holistyczna.

www.joannawieczorek.com

669 989 219 lub baobabki@outlook.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla uczestnika gry coachingowej "Podróż Bohatera" w ramach Festiwalu Heros Navigares
już niedostępne 97,00 zł -