Podróż Mistrzowska - Twoje źródło mocy. Festiwal Heros Navigares.

location icon
stacjonarnie Gdańsk
calendar icon
Od 19 mar 15:00 do 23 mar 19:00

W ramach Festiwalu zapraszam na warsztat "Podróż Mistrzowska - Twoje źródło mocy". W tym niełatwym czasie, nie zapominajmy zadbać o siebie i swoją równowagę.

To 4h spotkanie w Gdańsku.Cena biletu: 97zł, z uwagi na obecny konflikt zbrojny, 10% z dochodu przekazuję na rzecz wybranej organizacji wspomagającej czworonogi i wszelkie zwierzęta, które również potrzebują naszego wsparcia.  Liczba miejsc ograniczona (gwarancją miejsca na warsztacie jest opłacenie biletu). Miejsce wydarzenia stacjonarnego zostanie wskazane po zakupie biletu.

Podróż Mistrzowska przyniesie Ci lepsze zrozumienie i jasność tego, co jest dla Ciebie źródłem Twojej mocy. Co sprawia, że nabierasz w codziennych działaniach wiatr w żagle, że Ci się chce działać i tworzyć, co Cię napędza, co jest Twoim oparciem i wsparciem? Ta klarowność to bezcenny klejnot na całe życie. Zrozumienie "kim jestem i po co tu jestem" to solidny fundament, na którym możesz budować stabilnie swoje dalsze plany dla osobistego i zawodowego dobrostanu oraz dobrobytu. Bez względu na wiatry... bez względu na zmienność współczesnych czasów... bez względu na zewnętrzne okoliczności. Wiesz dlaczego? Bo wszelka moc, mądrość i wiedza jest już w Tobie.

Masz w sobie piękny płomień, który czasem przygasa i wzywa do działania bo chce by na niego spojrzeć z innej strony. Dlatego tu Jesteś... :-) Wgląd i inspiracja z wnętrza jest możliwa tylko wtedy gdy dajesz sobie czas na Zatrzymanie, Ciszę i Skupienie. Bezcenne jakości, które będą miały podczas naszego grupowego spotkania. Maksymalnie 12 osób.

"Światło, nosisz je w sobie" - śpiewała Natalia Kukulska w utworze "Piosenka Światłoczuła". A ja zapraszam Cię byś ustawił/a swój mistrzowski GPS na najlepszy kurs w 2022r. Już czas...

Drzewo jest tak silne jak jego korzenie, tak człowiek dąży wytrwale do obranego celu, gdy rozpali wewnętrzny płomień mocy, intuicji, zrozumienia, przebudzenia. Zrozumiesz i poczujesz czym jest Twój.

Jesteś w swojej Podróży Mistrzowskiej gdy działasz w zgodzie ze swoimi talentami, umiejętnościami i zdolnościami. Wtedy sprawy układają się naturalnie i lekko. Nie pracujesz, ale tworzysz we współpracy z siłami większymi od Ciebie. Widzisz synchroniczności, spotykasz właściwe osoby czy dostajesz odpowiednie oferty i możliwości.

Zaufaj jeżeli czujesz Zew.

Wyrusz w swoją Mistrzowską Podróż w moim towarzystwie oraz naszej małej grupki. Jestem praktykiem, nie teoretykiem ogromnej przemiany życia i sprawia mi ogromną radość towarzyszyć innym w ich podróżach przez życie. Poznaj moją historię osobisto-zawodowej przemiany na www.joannawieczorek.com

Podczas festiwalu poprowadzę warsztaty w trójmieście w formie stacjonarnej lub on-line. Sprawdź dostępność Tutaj lub na mojej stronie.

Pozdrawiam serdecznie,

Joanna Wieczorek

Certyfikowana trenerka gry "Heros Navigares", Autorka i Podróżniczka Światłoczuła, Trenerka Holistyczna.

www.joannawieczorek.com

669 989 219 lub baobabki@outlook.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dla uczestnika gry coachingowej "Podróż Bohatera" w ramach Festiwalu Heros Navigares
już niedostępne 97,00 zł -