TUS - Trening Umiejętności Społecznych dla nastolatków - REKRUTACJA wrzesień 2022

location icon
Pracownia Rozwoju Osobistego pl Teatralny 3, sala 36, Wrocław
calendar icon
Od 17 lip 12:00 do 17 lip 12:00
ticket icon
Od 100,00 zł

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE DLA RODZICÓW i NASTOLATKÓW

TUS PREMIUM to spotkania dedykowane dla NASTOLATKÓW i MŁODZIEŻY, która pod opieką psychologa trenuje komunikację, asertywność, radzenie sobie z emocjami, konfliktami, stresem, uczy się nawiązywać kontakt z rówieśnikami, tworzyć relacje przyjacielskie, trafnie interpretować sytuacje społeczne. Grupy Premium są mniej liczne od 2-4 uczestników, co zapewnia intensywniejszą pomoc psychologiczną, poufność oraz prywatność.

Dobieramy uczestników tak, aby mogli zapewnić sobie wymianę doświadczeń, swoich umiejętności i mocnych stron. Dbamy o atmosferę życzliwości, akceptacji siebie, tolerancji i zaufania.

Podczas konsultacji Rodzic nie musi podejmować ostatecznej decyzji, może to zrobić po powrocie do domu i omówieniu zajęć z dzieckiem.


PODCZAS ZAJĘĆ TUS PREMIUM BĘDZIEMY:
+ wzmacniać samoocenę
+ ćwiczyć komunikację i asertywność
+ uczyć się radzenia sobie ze stresem
+ uczyć się, jak dbać o relacje koleżeńskie
+ doskonalić sztukę przyjaźni
+ radzić sobie ze złością
+ radzić sobie z lękiem i nieśmiałością
+ rozwiązywać bieżące problemy
+ wspierać się w rozwoju
+ trenować kreatywność

JAK BĘDZIEMY TEGO SIĘ UCZYĆ?
+ swobodne rozmowy
+ zadania w parach
+ malowanie, rysowanie, tworzenie
+ oglądanie i analizowanie filmów
+ słuchanie muzyki
+ zabawy i gry planszowe

Na wstępną (pierwszą) KONSULTACJĘ przyjdź razem z DZIECKIEM. Będziemy mieć możliwość wzajemnego poznania się, porozmawiania o Waszych potrzebach i trudnościach.


MIEJSCE KONSULTACJI:  pl. Teatralny 3 we Wrocławiu (obok Teatru Lalek)

Osoba prowadząca konsultacje: Edyta Klatka, psycholog, coach, mediator i trener TUS

Pracownia Rozwoju Osobistego - Edyta Klatka

tus@dobrerozmowy.pl

kom. 697 662 888

www.dobrerozmowy.pl

więcej informacji o zajęciach znajduje się na Facebook-u; https://www.facebook.com/events/1550541095319227/?...[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Rezerwacja konsultacji w sprawie zajęć TUS. Podczas spotkania Rodzic wraz z dzieckiem otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące organizacji spotkań TUS. Jest to okazja do wzajemnego poznania się, określenia potrzeb i podjęcia wspólnej decyzji dotyczącej rozpoczęcia zajęć. Konsultacja nie zobowiązuje do udziału w zajęciach TUS. KONSULTACJA dla grupy 12-13 latków

Rezerwacja konsultacji w sprawie zajęć TUS. Podczas spotkania Rodzic wraz z dzieckiem otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące organizacji spotkań TUS. Jest to okazja do wzajemnego poznania się, określenia potrzeb i podjęcia wspólnej decyzji dotyczącej rozpoczęcia zajęć. Konsultacja nie zobowiązuje do udziału w zajęciach TUS.

już niedostępne 100,00 zł -
Rezerwacja konsultacji w sprawie zajęć TUS. Podczas spotkania omawiamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu spotkań TUS, jest to również okazja do wzajemnego poznania się, określenia potrzeb. Dzięki temu spotkaniu dowiesz się czy TUS jest dla Twojego dziecka i możesz przemyśleć czy je chcesz do nas zapisać. KONSULTACJA dla grupy 14-15latków

Rezerwacja konsultacji w sprawie zajęć TUS. Podczas spotkania omawiamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu spotkań TUS, jest to również okazja do wzajemnego poznania się, określenia potrzeb. Dzięki temu spotkaniu dowiesz się czy TUS jest dla Twojego dziecka i możesz przemyśleć czy je chcesz do nas zapisać.

już niedostępne 100,00 zł -
Rezerwacja konsultacji w sprawie zajęć TUS. Podczas spotkania omawiamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu spotkań TUS, jest to również okazja do wzajemnego poznania się, określenia potrzeb oraz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Dzięki temu spotkaniu dowiesz się czy TUS jest dla Twojego dziecka i możesz przemyśleć czy je chcesz do nas zapisać. KONSULTACJA dla grupy 16-17 latków

Rezerwacja konsultacji w sprawie zajęć TUS. Podczas spotkania omawiamy szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu spotkań TUS, jest to również okazja do wzajemnego poznania się, określenia potrzeb oraz odpowiedzi na ważne dla Ciebie pytania. Dzięki temu spotkaniu dowiesz się czy TUS jest dla Twojego dziecka i możesz przemyśleć czy je chcesz do nas zapisać.

już niedostępne 100,00 zł -