Kultura i Sztuka Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Wystawa REMAKE/ REMADE Igor Mikoda

location icon
Gabinet Milbrandt Matejki 60/1, Poznań
calendar icon
Od 19 sie 19:00 do 19 sie 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Igor Mikoda oraz Gabinet Milbrandt serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy REMAKE/REMADE.

19 sierpnia o godz. 19.00 w Gabinecie Milbrandt ul. Matejki 60/1 Poznań.

Prezentowane będą obrazy i rzeźby Igora Mikody. Szczegóły wydarzenia https://med-estetyczna.com.pl/wystawa/  lub https://www.facebook.com/events/142363204674777

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


Podczas wernisażu będzie możliwość zakupienia koszulek, kosmetyczek oraz toreb z grafikami stworzonymi przez Igora Mikodę. 10% ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane na osobiście wybrany przez Igora cel, dla Dorotki Wiśniewskiej.


Igor Mikoda to poznański artysta, którego obrazy można podziwiać m.in. w Gabinecie Milbrandt. W 2020 roku uzyskał tytuł dr habilitowanego, jest profesorem na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Igor Mikoda zajmuje się rzeźbą, grafiką, rysunkiem i projektowaniem graficznym. Człowiek jest w centrum jego twórczej ekspresji - jest i staje się przedmiotem i podmiotem kreacji. Tworzy formy figuratywne, realistyczne, jak i abstrakcyjne struktury przestrzenne. Grafiki to tajemnicze, mroczne i intrygujące wizje nadrealnych istot, animalistycznych stworzeń i surrealistycznych pejzaży. Jego prace to hybrydy - przenikanie się brył, struktur i gestu rysunkowego. Stara się pokazać twórczą wolność i plastyczność materii wyrwanej z kanonu, prezentuje nieskończone możliwości autonomicznej kreacji. Artysta odnosi sukcesy zawodowe w kraju oraz za granicą.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wernisaż REMAKE/REMADE
Wyprzedane Brak wolnych miejsc