Sprzedaż Finanse i Inwestycje Języki programowania IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Nauka i Edukacja

Jak pozyskałem ponad TRZY MILIONY DZIEWIĘĆSET TYSIĘCY złotych dofinansowania - Warsztat Michała Szuleckiego.

location icon
on-line
calendar icon
Od 5 maj 19:19 do 5 maj 20:49
ticket icon
Od 159,00 zł


O Warsztacie

Czy zastanawiałeś się jakie umiejętności musisz posiadać, aby skutecznie ubiegać się o dofinansowanie realizacji Twojego pomysłu? Czy wiesz czego spodziewać się po kolejnych etapach realizacji Twojego projektu? Czy szukasz sposobu na "odczarowanie" procesu ubiegania się o dofinansowanie?


Tak? Mam dla Ciebie prostą wiadomość. Większość odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz w tym warsztacie. Zapoznaj się ze szczegółami poniżej lub od razu zapisz się na warsztat!Dla Kogo?

Powiedzieć, że moje szkolenie jest dla każdego to banał. Więc nie. Stanowczo moje szkolenie nie jest dla każdego. Jest przede wszystkim dla ludzi kreatywnych i szukających sposobu na realizację swoich pomysłów i planów. Dla tych, którzy lubią brać swój los i biznes w swoje ręce i mieć wpływ na rozwój swoich przedsięwzięć. Mój warsztat jest dla Ciebie, jeśli jesteś np.:

 • Właścicielem STARTUPU w trakcie poszukiwania inwestora lub rozpoczęciem prac nad finalizacją / realizacją doskonałego pomysłu;
 • Wynalazcą, odkrywcą, pionierem doskonałej idei, który nie wie jak pozyskać inwestora;
 • Twórcą urządzenia, programu, systemu, który w znacznym stopniu ułatwi walkę z COVID i chcesz zrealizować swój projekt w ramach dofinansowania;
 • Masz doskonały pomysł na projekt badawczy, którego wyniki pomogą na nowo zdefiniować owal koła.


Co zyskujesz?

Najważniejsze w każdym warsztacie jest wszystko to co zostanie z Tobą po jego zakończeniu. W przypadku mojego warsztatu masz pewność otrzymania wielkiego zastrzyku praktycznej wiedzy:

 • Poznasz pełną ścieżkę od pomysłu do finalizacji projektu;
 • Dowiesz się jak efektywnie przygotować dokumentację projektu: przygotowanie dokumentacji mojego pierwszego projektu trwało 9 miesięcy, drugiego 5 dni. Oba otrzymały dofinansowanie.
 • Dowiesz się jak przygotować się do obrony projektu przed komisją NCBR - przekonaj się, że Twój zespół to Twoja siła.
 • Dowiesz się jak rozmawiać z potencjalnym inwestorem i na jakie informacje postawić nacisk.
 • Dowiesz się jak i gdzie skutecznie szukać inwestora.
 • Dowiesz się na co zwrócić uwagę przy zakładaniu spółki obsługującej projekt.
 • Poznasz dwie drogi przejścia od etapu koncepcji do realizacji (na podstawie 2ch różnych projektów).
 • Dowiesz się jak wygląda współpraca z jednostką badawczą i ile to tak naprawdę kosztuje.
 • Dowiesz się jakie są najczęstsze wymogi stawiane przez jednostkę badawczą, inwestora lub NCBR i jak je spełnić.


Kiedy i jak?

Warsztat odbywa się w 100% online. Możliwe jest więc uczestnictwo z każdego miejsca na ziemi, w którym internet został już wynaleziony. Po zapisie na warsztat i uiszczeniu opłaty otrzymasz wiadomość z linkiem do pokoju, w którym już 5 maja o godzinie 19:19 rozpocznie się spotkanie.


Kto?

Celem warsztatu jest pokazanie Ci, że do pozyskania dofinansowania, zdobycia inwestora czy owocnej współpracy z jednostką badawczą nie są niezbędne nadprzyrodzone moce super człowieka. Wystarczy głowa na karku i zdrowy rozsądek. Projekty z dofinansowaniem są dla zwykłych przedsiębiorców takich jak ja, czy Ty. Na co dzień jestem właścicielem spółek Termini oraz Optimum Process. Obie dostały dofinansowania. Od 16 lat pracuję przy realizacji projektów IT. Dotychczas współpracowałem m.in. z takimi firmami jak: Getin Bank, Idea Bank, Open Life oraz Makro Cash & Carry. Posiadam szerokie kontakty wśród prezesów i właścicieli firm z sektora MŚP.

Mój ulubiony cytat to: 

"Sukces nie polega na byciu wybitnym, ale na byciu wytrwałym"

Dwayne Johnson.


W ramach Termini sprawiam, aby zarówno dużym przychodniom jaki i jednoosobowym gabinetom zarabiało/pracowało się efektywniej, tworząc dla nich wraz z moim zespołem, aplikacje na telefon oraz aplikacje www. Hitem ostatnich tygodni jest aplikacja www.termini.app wspierająca służbę zdrowia w tym trudnym dla niej czasie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Przedsprzedaż

dostępnych: 7

już niedostępne 159,00 zł -
  Normalny

dostępnych: 30

już niedostępne 279,00 zł -