Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

Jak skutecznie przekonywać innych? Warsztat z argumentacji

location icon
Online, platforma ZOOM
calendar icon
Od 16 mar 18:00 do 16 mar 21:00

 


✔ Kluczowe informacje

Termin: 16 marca 2022, godz. 18:00

Miejsce: online, aplikacja ZOOM

Cena: 129 zł

Czas trwania: 3h


📣 O szkoleniu 

 

✔Niezależnie od tego jaką pracę wykonujemy, w jakim wieku jesteśmy czy jak rozbudowane są nasze relacje towarzyskie, stosunkowo często spotykamy się z pytaniem "A co Ty o tym myślisz?". Umiejętność argumentowania własnego zdania wpływa na nasze wyniki, relacje czy pewność siebie dlatego warto ją trenować. Uczestnicząc w szkoleniu One Speech zrobisz pierwszy krok do lepszej argumentacji!

 

✔Podczas szkoleń One Speech stawiamy na praktykę i indywidualny rozwój każdego uczestnika. W ramach warsztatu dotyczącego argumentacji zaprezentujemy Ci popularne metody argumentacyjne dzięki, którym będziesz mógł prościej układać swoje argumenty, oraz czynić je skuteczniejszymi. Każda metoda zostanie sprawdzona w ramach ćwiczenia i poddana wspólnej ewaluacji. Nasze metody sprawdzają się w życiu codziennym, pracy oraz relacjach towarzyskich.


🧠 Czego się nauczysz?

 

- sprawdzonych w pracy, relacjach i dyskusjach metod argumentacyjnych używanych przez najlepszych debatantów sportowych w Polsce 

- sztuki merytorycznego przekonywania w codziennych sytuacjach

- jak wykorzystywać swoją wiedzę w budowaniu argumentów w rozmaitych tematach (polityka, ekologia, sport, sztuczna inteligencja itp.) 

- budowania trudnych do odbicia argumentów


📌Co otrzymasz w ramach szkolenia?

 

- Materiały po szkoleniu z podsumowaniem najważniejszych elementów

- Okazja do wymienienia się doświadczeniami z innymi uczestnikami szkoleń

- 15% rabatu na wybrane szkolenie One Speech

 


 

🎤 Prowadzący:

  

Krzysztof Buła 


✔ Założyciel i Prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców, członek zarządu Fundacji Projekty Edukacyjne, od ponad 10 lat związany z edukacją obywatelską w zakresie jakości debaty publicznej w Polsce. Trener retoryki i wystąpień publicznych, popularyzator idei debaty oksfordzkiej w Polsce. Zafascynowany dialogiem, sztuką dyskusji i komunikacją międzyludzką.

 

✔Absolwent Szkoły Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego, spędził ponad 1500 godzin na sali szkoleniowej. Ukończył kurs dydaktyki Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM oraz kurs Fundacji Szkoły Liderów. Koordynator Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich, ogólnopolskiego projektu rozwijającego kompetencje komunikacyjne studentów. Poprzez wykłady, debaty pokazowe i turnieje debat projekt dotarł do ponad 5000 studentów w Polsce. W ramach Mistrzostw współtworzył i przeprowadzał program ponad 250 szkoleń na 40 uniwersytetach. Wieloletni sędzia debat na poziomie zarówno szkolnym jak i akademickim.

 

✔Jako trener wystąpień i debat oksfordzkich uczył drużyny IX Liceum w Krakowie, I Liceum Ogólnokształcącego w Wieliczce, Zespołu Szkół w Wolbromiu czy IV Liceum w Olkuszu. Jest przekonany, że sztuki wystąpień i dyskusji, może nauczyć się każdy, dlatego często angażuje się we wdrażanie programów rozwoju kompetencji społecznych w mniejszych miejscowościach. Za największe wyzwanie, traktuje rozwój kompetencji miękkich u uczniów i uczennic, niezbędnych przez wzgląd na potrzeby przyszłego rynku pracy i Przemysłu 4.0.

 


  

👉 Dlaczego One Speech?

Jedną z największych bolączek rynku szkoleń z zakresu wystąpień publicznych jest zbytnie teoretyzowanie i powielanie nieaktualnych oraz niepraktycznych schematów. Chcemy przełamać ten trend. Jesteśmy praktykami, którzy przez lata zbierali i nadal zbierają doświadczenie występując publicznie, debatując oraz szkoląc. Bazujemy na autorskich i sprawdzonych metodach, gwarantujących praktyczne podejście do sztuki skutecznej i efektownej prezentacji. Czas działać.


👉 Czego możemy Cię nauczyć?

Kiedyś umiejętnością wyróżniającą nas spośród innych był język angielski. Dzisiaj taką umiejętnością jest prezentacja swojego zdania i zrobienie wrażenia na odbiorcach. Skupiamy się na wszystkich elementach efektywnej prezentacji, które poprawią Twój wizerunek. Nauczymy Cię składnie i skutecznie argumentować, dzięki czemu poradzisz sobie w każdej dyskusji. Współpracując z nami rozwiniesz umiejętności, mające kluczowy wpływ na odbiór Twojego przekazu. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy segmenty ofertowe, pozwalające w maksymalnie optymalny sposób skorzystać z wiedzy i doświadczenia, które możemy Ci zaoferować. Naszym celem jest wydobycie z każdego klienta jego potencjału, bazując na trzech zasadach: nowoczesność, naturalność oraz skuteczność.


👉 Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas inne podejście do nauki wystąpień publicznych. Jesteśmy młodymi, ale doświadczonymi praktykami w tej tematyce. Pracowaliśmy z organizacjami pozarządowymi, biznesem, klientami indywidualnymi oraz uczniami. Nie chcemy pokazywać Ci złotych zasad i schematów, których używa większość. Tworzymy nowy styl prezentacji.

   

❓ Najczęściej zadawane pytania

 

Kiedy otrzymam fakturę?

Po zapisaniu na szkolenie i opłaceniu zamówienia fakturę otrzymasz drogą mailową najpóźniej dzień po uregulowaniu płatności.

 

Kiedy otrzymam link do wydarzenia?

Link do wydarzenia wysyłamy najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem drogą mailową. Jeżeli nie otrzymałeś linku, prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 573 559 932 lub mailowo na kontakt@onespeech.pl.

 

Czy muszę posiadać aplikację Zoom?

Zachęcamy do zainstalowania aplikacji ZOOM na komputerze. Posiadanie aplikacji desktopowej gwarantuje większą ilość funkcji, a to sprawia, że wykorzystają Państwo warsztat w 100%.

 

Masz inne pytania?

Zadzwoń 573 559 932 lub napisz na kontakt@onespeech.pl

 

Zapraszamy na stronę internetową One Speech

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na warsztaty "Jak skutecznie przekonywać innych?"
już niedostępne 129,00 zł -