Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

Mowa ciała w wystąpieniach publicznych

location icon
Online, Platforma ZOOM
calendar icon
Od 20 kwi 18:00 do 20 kwi 21:00

✔ Kluczowe informacje:

Termin: 20 kwietnia 2022, godz. 18:00

Miejsce: online, platforma ZOOM

Cena: 129 zł

Czas trwania: 3h

 

📣 O szkoleniu

  

✔ Zastanawiałeś bądź zastanawiałaś się kiedyś jak wyglądasz podczas spotkania w pracy, rozmowy ze znajomymi albo w trakcie wystąpienia publicznego? Mowa ciała to jeden z najważniejszych elementów autoprezentacji - w dużej części decyduje ona o budowanym przez nas wizerunku i pierwszym wrażeniu, jakie robimy na odbiorcach.

 

✔Szkolenie podzieliliśmy na dwie części - pierwsza skupiona będzie wokół mowy ciała podczas tradycyjnych wystąpień publicznych, a druga podczas prezentacji online. Poruszone zostaną kwestie postawy ciała, gestykulacji oraz kontaktu wzrokowego. Przedstawione zostaną również metody wykorzystywania naszej mowy ciała podczas wystąpień z prezentacją multimedialną. Szkolenie jest praktyczne i pozwala natychmiast wypróbować poznane techniki podczas ćwiczeń.

 

🧠 Czego się nauczysz?

 

- metoda naturalnego oraz świadomego gestykulowania

- utrzymywanie kontaktu wzrokowego z odbiorcami

- wykorzystanie prezentacji multimedialnej podczas wystąpień

- budowanie wizerunku podczas wystąpienia online

- analizowanie mowy ciała odbiorców i reagowanie na brak ich zaangażowania

 

📌Co otrzymasz w ramach szkolenia?

 

- Materiały po szkoleniu z podsumowaniem najważniejszych elementów

- Okazja do wymienienia się doświadczeniami z innymi uczestnikami szkoleń

- 15% rabatu na wybrane szkolenie One Speech

 


  

🎤 Prowadzący:

 

 Mikołaj Krupa


✔Tematyką wystąpień publicznych zainteresował się niemal dziewięć lat temu, gdy rozpoczął swoją przygodę z debatami oksfordzkimi. Od tego czasu wiele się zmieniło - przeszedł drogę od debatanta przez sędziego debat, aż po zawodowego trenera. Na co dzień pracuje z managerami, ludźmi biznesu oraz osobami, które aspirują do bycia w przyszłości liderami naszego kraju.

 

✔ Przez lata jego działalności, miał przyjemność prowadzić szkolenia dla wielu firm i organizacji. Były to między innymi: PKN Orlen, Polski Fundusz Rozwoju, Akademia Liderów Rzeczypospolitej, IAESTE Poland, Instytut Pamięci Narodowej, AIESEC in Poland, Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych, Liga NGOs. Jest członkiem Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców oraz trenerem Akademii Retoryki.

 

✔ Z wykształcenia jest fizykiem. Ukończył studia na Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie. Pracuje jako ekspert przy realizacji projektów badawczo - rozwojowych w Instytucie Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk. Dzięki temu zebrał ogromne doświadczenie podczas wielu wystąpień na ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach naukowych.

 


 

👉 Dlaczego One Speech?

Jedną z największych bolączek rynku szkoleń z zakresu wystąpień publicznych jest zbytnie teoretyzowanie i powielanie nieaktualnych oraz niepraktycznych schematów. Chcemy przełamać ten trend. Jesteśmy praktykami, którzy przez lata zbierali i nadal zbierają doświadczenie występując publicznie, debatując oraz szkoląc. Bazujemy na autorskich i sprawdzonych metodach, gwarantujących praktyczne podejście do sztuki skutecznej i efektownej prezentacji. Czas działać. 

 

👉 Czego możemy Cię nauczyć?

Kiedyś umiejętnością wyróżniającą nas spośród innych był język angielski. Dzisiaj taką umiejętnością jest prezentacja swojego zdania i zrobienie wrażenia na odbiorcach. Skupiamy się na wszystkich elementach efektywnej prezentacji, które poprawią Twój wizerunek. Nauczymy Cię składnie i skutecznie argumentować, dzięki czemu poradzisz sobie w każdej dyskusji. Współpracując z nami rozwiniesz umiejętności, mające kluczowy wpływ na odbiór Twojego przekazu. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy segmenty ofertowe, pozwalające w maksymalnie optymalny sposób skorzystać z wiedzy i doświadczenia, które możemy Ci zaoferować. Naszym celem jest wydobycie z każdego klienta jego potencjału, bazując na trzech zasadach: nowoczesność, naturalność oraz skuteczność.

 

👉 Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas inne podejście do nauki wystąpień publicznych. Jesteśmy młodymi, ale doświadczonymi praktykami w tej tematyce. Pracowaliśmy z organizacjami pozarządowymi, biznesem, klientami indywidualnymi oraz uczniami. Nie chcemy pokazywać Ci złotych zasad i schematów, których używa większość. Tworzymy nowy styl prezentacji.

  

❓ Najczęściej zadawane pytania

Kiedy otrzymam fakturę?

Po zapisaniu na szkolenie i opłaceniu zamówienia fakturę otrzymasz drogą mailową najpóźniej dzień po uregulowaniu płatności.

 

Kiedy otrzymam link do wydarzenia?

Link do wydarzenia wysyłamy najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem drogą mailową. Jeżeli nie otrzymałeś linku, prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 573 559 932 lub mailowo na kontakt@onespeech.pl.

 

Czy muszę posiadać aplikację Zoom?

Zachęcamy do zainstalowania aplikacji ZOOM na komputerze. Posiadanie aplikacji desktopowej gwarantuje większą ilość funkcji, a to sprawia, że wykorzystają Państwo warsztat w 100%.

 

Masz inne pytania? 

Zadzwoń 573 559 932 lub napisz na kontakt@onespeech.pl

 

Zapraszamy na stronę internetową One Speech


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na warsztaty "Mowa ciała w wystąpieniach publicznych"
Wyprzedane 129,00 zł Wyprzedane