Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

Podstawy wystąpień publicznych

location icon
Online, platforma ZOOM
calendar icon
Od 2 cze 18:00 do 2 cze 21:00

 

✔ Kluczowe informacje:

Termin: 2 czerwca 2022, godz. 18:00

Miejsce: online, platforma ZOOM

Cena: 129 zł

Czas trwania: 3h

  

📣 O szkoleniu

 

✔ Z całą pewnością przyszło Ci kiedyś stanąć przed wyzwaniem związanym z publicznym wystąpieniem. Presja? Ciężkie przygotowania? Nasilający się stres? Te objawy zbliżającego się wystąpienia można zminimalizować poprzez zwiększenie swoich kompetencji. Warsztat ten jest odpowiedzią na problemy stojące przed każdą osobą, która chciałaby sprawić, by wystąpienia publiczne stały się dla niej przyjemnością, a nie ciągłym powodem do stresu.

 

✔ Warsztat podzielony jest na kilka części, podczas których poznasz nasze autorskie metody radzenia sobie z tremą, budowy relacji z publiką i tworzenia wystąpień. Każdą z poznanych technik będzie można od razu wypróbować w praktyce podczas ćwiczeń. Warsztat przeznaczony jest dla każdego - przedstawiane w nim konstrukcje są na tyle uniwersalne, że można je zastosować podczas zwykłej rozmowy, ważnej prezentacji biznesowej, przemówienia podczas swojego ślubu czy debaty.

 

🧠 Czego się nauczysz?

 

- metod radzenia sobie ze stresem przed wystąpieniem

- sposobów na interesujące rozpoczęcie oraz zakończenie przemówień

- budowy relacji z publiką i technik angażowania jej

- skutecznych sposobów na przygotowanie się do wystąpienia publicznego

 

📌Co otrzymasz w ramach szkolenia?

  

- Materiały po szkoleniu z podsumowaniem najważniejszych elementów

- Okazja do wymienienia się doświadczeniami z innymi uczestnikami szkoleń

- 15% rabatu na wybrane szkolenie One Speech

 


 

🎤 Prowadzący

 

 Jakub Kozłowski

 

✔ W wystąpieniach publicznych realizuje się na trzech polach: jako mówca, szkoleniowiec i sędzia debat. Każda z tych ról daje mu ogromną satysfakcję i w każdej z nich dysponuje wieloletnim doświadczeniem. Jedną z jego największych ambicji jest przyczynienie się do poprawy stanu debaty publicznej w Polsce poprzez pracę u podstaw.

 

✔Występując jako mówca został Mistrzem Polski Debat Oksfordzkich, Finalistą Mistrzostw Polski Debat Parlamentarnych i zwycięzcą Lokalnego Konkursu Krasomówczego dla prawników. Zwyciężał i osiągał finały wielu innych konkurów i turniejów, reprezentując Uniwersytet Jagielloński między innymi na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą czy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

✔Prowadził szkolenia podczas wydarzeń organizowanych przez takie podmioty jak Platforma Przemysłu Przyszłości, Krakowska Akademia Samorządności, Fundacja Edukacyjna G5. Wieloletni tutor drużyny debatanckiej V LO w Krakowie. Członek Zespołu Merytorycznego Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich zarówno na szczeblu akademickim jak i licealnym. Wiceprezes Krakowskiego Stowarzyszenia Mówców.

 


 

👉 Dlaczego One Speech?

Jedną z największych bolączek rynku szkoleń z zakresu wystąpień publicznych jest zbytnie teoretyzowanie i powielanie nieaktualnych oraz niepraktycznych schematów. Chcemy przełamać ten trend. Jesteśmy praktykami, którzy przez lata zbierali i nadal zbierają doświadczenie występując publicznie, debatując oraz szkoląc. Bazujemy na autorskich i sprawdzonych metodach, gwarantujących praktyczne podejście do sztuki skutecznej i efektownej prezentacji. Czas działać.

 

👉 Czego możemy Cię nauczyć?

Kiedyś umiejętnością wyróżniającą nas spośród innych był język angielski. Dzisiaj taką umiejętnością jest prezentacja swojego zdania i zrobienie wrażenia na odbiorcach. Skupiamy się na wszystkich elementach efektywnej prezentacji, które poprawią Twój wizerunek. Nauczymy Cię składnie i skutecznie argumentować, dzięki czemu poradzisz sobie w każdej dyskusji. Współpracując z nami rozwiniesz umiejętności, mające kluczowy wpływ na odbiór Twojego przekazu. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy segmenty ofertowe, pozwalające w maksymalnie optymalny sposób skorzystać z wiedzy i doświadczenia, które możemy Ci zaoferować. Naszym celem jest wydobycie z każdego klienta jego potencjału, bazując na trzech zasadach: nowoczesność, naturalność oraz skuteczność.

 

👉 Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas inne podejście do nauki wystąpień publicznych. Jesteśmy młodymi, ale doświadczonymi praktykami w tej tematyce. Pracowaliśmy z organizacjami pozarządowymi, biznesem, klientami indywidualnymi oraz uczniami. Nie chcemy pokazywać Ci złotych zasad i schematów, których używa większość. Tworzymy nowy styl prezentacji.

  

❓ Najczęściej zadawane pytania

 

Kiedy otrzymam fakturę?

Po zapisaniu na szkolenie i opłaceniu zamówienia fakturę otrzymasz drogą mailową najpóźniej dzień po uregulowaniu płatności.

 

Kiedy otrzymam link do wydarzenia?

Link do wydarzenia wysyłamy najpóźniej na 3 dni przed wydarzeniem drogą mailową. Jeżeli nie otrzymałeś linku, prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 573 559 932 lub mailowo na [email protected].

 

Czy muszę posiadać aplikację Zoom?

Zachęcamy do zainstalowania aplikacji ZOOM na komputerze. Posiadanie aplikacji desktopowej gwarantuje większą ilość funkcji, a to sprawia, że wykorzystają Państwo warsztat w 100%.

 

Masz inne pytania?

Zadzwoń 573 559 932 lub napisz na [email protected]

 

Zapraszamy na stronę internetową One Speech

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na warsztaty "Podstawy wystąpień publicznych"
Wyprzedane 129,00 zł Wyprzedane