WEBINARIUM: Motywowanie siebie i pracowników w sytuacji trudnej

location icon
Online
calendar icon
Od 30 wrz 10:00 do 30 wrz 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Często nam się nie chce zabrać za zadania, które są trudne, albo w ogóle nam się nie chce zabierać za robotę. Ale są też takie dni, że robota pali nam się w rękach.

A co by było, gdybyś poznał mechanizm stojący za tymi dwoma sytuacjami?

Na tym szkoleniu dowiesz się co stoi za tym, że Ci się nie chce i bardzo chce pracować.

Warsztat dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego im się nie chce pracować. Dlaczego ich efektywność spadła? Dlaczego trudniej im się zabrać do pracy.

Będziemy odkrywać kluczowe składniki motywacji. Będziemy poznawać czynniki, które zabijają motywację. Poznasz efektywne i nieefektywne sposoby wpływające na poziom motywacji.

Tematy warsztatu

  • 1.Mity i stereotypy i cała prawda na temat motywacji.
  • 2.Czynniki zwiększające motywację w zależności od Twojego preferowanego stylu działania. Z wykorzystaniem testu osobowości Hartmana.
  • 3.Motywacja skoncentrowana wokół wartości i wokół nagród - plusy i minusy obu modeli. Oraz dlaczego model kija i marchewki nie działa.
  • 4.Czynniki osłabiające motywację: prokrastynacja, chaos, przeszkody.
  • 5.Twoje osobiste przekonania - Twój zapalnik zwiększający i osłabiający Twoją motywację.

PROWADZĄCA:

Agnieszka Szwejkowska

"Od 25 lat wspieram firmy i organizacje w realizacji ich celów biznesowych. Pracuję wykorzystując metody i strategie sprawdzone i potwierdzone sukcesami firmowymi. Doradzam firmom rodzinnym w poukładaniu relacji rodzinnych i biznesowych z korzyścią dla obu grup relacji. Przygotowuję firmy rodzinne do procesu sukcesji. Wzmacniam i rozwijam kompetencje prezesów, dyrektorów, menegerów. Projektuje i wdrażam zmiany w stylu zarządzania i kulturze firmy zwiększając jej efektywność biznesową. Prowadzę coaching dla prezesów, dyrektorów prowadzący do lepszego zarządzania firmą. Prowadzę konsulting biznesowy dotyczący diagnozowania problemów firmowych, projektuję dla nich praktyczne i użyteczne rozwiązania. Współpracuję z biznesem polskim i korporacjami międzynarodowymi, firmami rodzinnymi, startupami i freelancerami".

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  SAZ
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc
  Partnerzy
Wyprzedane 121,77 zł Wyprzedane
  Firmy zewnętrzne
Wyprzedane 233,70 zł Wyprzedane