Rodzinny koncert gordonowski w Żukowie

location icon
Centrum Kultury Spichlerz 3 Maja 5, żukowo
calendar icon
Od 18 wrz 11:00 do 18 wrz 12:00

Zapraszamy na pierwszy " Rodzinny koncert gordonowski w Żukowie " Spotkanie skierowane jest do dzieci od 0 do 6 lat wraz z rodzicem lub opiekunem.

To doskonały czas, aby posłuchać muzyki na żywo i razem z nami wejść do jesiennego świata muzyki.

Wrota otworzy nam Altówka na zmianę ze Skrzypcami, niczym ptak na wysokiej gałęzi zagra flet poprzeczny, skaczące wiewiórki wypełnią dźwięki fortepianu, dostojne, czasami figlarne kolorowe liście rozrzuci smyczek wiolonczeli.

To wszystko otulać będzie niczym przyjemna rosa śpiew solistki, duetu oraz chór wszystkich przybyłych smyków wraz z ich rodzicami, czy opiekunami.

Jeśli chcesz pobawić się i poczuć się częścią orkiestry, odpocząć wśród żywych dźwięków w tej Muzyczno-Jesiennej Krainie to zapraszamy serdecznie.

Co to koncerty gordonowskie?

To muzyczny czas skierowany do najmłodszych dzieci i ich opiekunów, oparty na teorii uczenia się muzyki Edwarda Eliasa Gordona.

Muzycy grają i śpiewają na żywo. W programie koncertu utwory wokalno-instrumentalne przeplatana z śpiewankami rytmicznymi.

Wszystkich uczestników zapraszamy do aktywnego wspólnego muzykowania.

Czas trwania ok. godziny

Miejsce : Centrum Kultury Spichlerz , ul.3 Maja 5 , Żukowo 

Spotkanie odbywać się będzie w luźnej formie, dlatego prosimy o zabranie kocyków lub mat do siedzenia.

Spotkanie kierowane jest do rodzin z dziećmi z terenów gminy Żukowo. Ilość miejsc jest ograniczona o przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Udział jest bezpłatny. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dokonać rejestracji wszystkich chętnych uczestników ( dla rodziców         i dzieci )

Poinformuj nas, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub specjalne potrzeby biuro@wyspafrajdy.pl

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie finansowe i merytoryczne organizacji pozarządowych w gminie Żukowo oraz programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Nowefio.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestrując się na wydarzenie pamiętaj aby podać wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu ( dzieci i rodzice/opiekunowie liczeni razem) Bilet wstępu na rodzinny koncert gordonowski

Rejestrując się na wydarzenie pamiętaj aby podać wszystkie osoby biorące udział w spotkaniu ( dzieci i rodzice/opiekunowie liczeni razem)

Wyprzedane Brak wolnych miejsc