Zaczarowane kino plenerowe / Moje wakacje z Rudym

location icon
Park Zaczarowanej Dorożki Jana Kaczary 1B, Kraków
calendar icon
Od 12 wrz 20:00 do 12 wrz 20:00

12.IX (sobota) "Moje wakacje z Rudym" reż. Kriv Stenders / Australia 2017 / 88' / sugerowany wiek 10+ / wersja z polskim dubbingiem
Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów - Australii. Entuzjastycznie przyjęte przez publiczność "Moje wakacje z Rudym" mają na koncie nominacje do Nagród Australijskiego Stowarzyszenia Krytyków. Znalazły również uznanie dziecięcego jury Generation Kplus na festiwalu Berlinale 2017. Nakręcony w malowniczych plenerach Antypodów film nie pozostawi nikogo obojętnym i z pewnością znajdzie uznanie miłośników psów i nie tylko. Humor, wzruszenia i wielkie emocje dla całej rodziny gwarantowane!
Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy - jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj!


Kino Plenerowe
Miejsce: Park Zaczarowanej Dorożki (przy ul. Jana Kaczary 1B)
Daty: 28, 29 sierpnia oraz 4,5, 11, 12 września (piątki i soboty)
Godzina rozpoczęcia: 20:00 / Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualność. Po upływie godziny rozpoczęcia seansu wejściówka traci ważność.

Zapraszam na cykl seansów plenerowych w Parku Zaczarowanej Dorożki, realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 .


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Miejsca nienumerowane Wejściówka

Miejsca nienumerowane

Wyprzedane Brak wolnych miejsc