Zaczarowane kino plenerowe / Mój przyjaciel Hachiko

location icon
Park Zaczarowanej Dorożki Jana Kaczary 1B, Kraków
calendar icon
Od 11 wrz 20:00 do 11 wrz 20:00

11.IX (piątek) "Mój przyjaciel Hachiko" reż. Lasse Hallström / USA, Wlk. Brytania / 2009 / 93' / sugerowany wiek 12+
Profesor Parker Wilson (Richard Gere) prowadzi spokojne życie. Mieszka z dala od zgiełku wielkiego miasta, a rytm jego życia określają proste rytuały budujące codzienną rutynę. Pewnego wieczoru jego życie zmieni się jednak w sposób diametralny i zaskakujący. Wracając z pracy podmiejskim pociągiem, Parker znajduje bowiem psa, uroczego pulchnego szczeniaka o rozbrajająco niewinnym spojrzeniu. Kiedy przygarnie małego przybłędę, rozpocznie się jeden z najpiękniejszych romansów jego życia. Z dnia na dzień między psem i jego właścicielem umacniać się będzie miłość, która rozmiękczy nawet serce sceptycznej profesorowej (Joan Allen) nieskorej do tego, by dzielić dom z sierścionośnym czworonogiem. Wkrótce uroczy Hachiko każdego dnia będzie towarzyszył profesorowi w drodze na okoliczną stację kolejową. Przyjaciele i znajomi profesora przekonają się, że psia wierność nie jest wcale czczą legendą.

Kino Plenerowe
Miejsce: Park Zaczarowanej Dorożki (przy ul. Jana Kaczary 1B)
Daty: 28, 29 sierpnia oraz 4,5, 11, 12 września (piątki i soboty)
Godzina rozpoczęcia: 20:00 Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualność. Po upływie godziny rozpoczęcia seansu wejściówka traci ważność.

Zapraszam na cykl seansów plenerowych w Parku Zaczarowanej Dorożki, realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 .Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Miejsca nienumerowane Wejściówka

Miejsca nienumerowane

Wyprzedane Brak wolnych miejsc