Zaczarowane kino plenerowe / Na noże

location icon
Park Zaczarowanej Dorożki Jana Kaczary 1B, Kraków
calendar icon
Od 5 wrz 20:00 do 5 wrz 20:00

05.IX (sobota) "Na noże" reż. Rian Johnson / USA / 2019 / 130'
Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw, Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem całej jego, dość szczególnej, rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu nie brakowało także nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, bliscy Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik pozostanie do ostatniej chwili zagadką.

Kino Plenerowe
Miejsce: Park Zaczarowanej Dorożki (przy ul. Jana Kaczary 1B)
Daty: 28, 29 sierpnia oraz 4,5, 11, 12 września (piątki i soboty)
Godzina rozpoczęcia: 20:00 / Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualność. Po upływie godziny rozpoczęcia seansu wejściówka traci ważność.

Zapraszam na cykl seansów plenerowych w Parku Zaczarowanej Dorożki, realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 .

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Miejsca nienumerowane Wejściówka

Miejsca nienumerowane

Wyprzedane Brak wolnych miejsc