Zaczarowane kino plenerowe / Exterminator. Gotowi na wszystko

location icon
Park Zaczarowanej Dorożki Jana Kaczary 1B, Kraków
calendar icon
Od 4 wrz 20:00 do 4 wrz 20:00

04.IX (piątek) "Exterminator. Gotowi na wszystko" reż. Michał Rogalski / Polska / 2017 / 113'
Najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: "OSTATNIA RODZINA" i "CARTE BLANCHE" na podstawie przebojowej sztuki teatralnej. Pełna humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji.
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy jako zespołu EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.
Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia. Pani burmistrz obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Zespół musi jednak wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Czy męska duma pozwali bohaterom iść na kompromis? Wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Zbliża się wielki koncert…

Kino Plenerowe
Miejsce: Park Zaczarowanej Dorożki (przy ul. Jana Kaczary 1B)
Daty: 28, 29 sierpnia oraz 4,5, 11, 12 września (piątki i soboty)
Godzina rozpoczęcia: 20:00 / Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualność. Po upływie godziny rozpoczęcia seansu wejściówka traci ważność.

Zapraszam na cykl seansów plenerowych w Parku Zaczarowanej Dorożki, realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 .

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka
już niedostępne -