Zdrowie i Medycyna

Porozmawiajmy o kobiecości- Odcienie Kobiet w Na Lato

location icon
Na Lato Rozbrat 44a, Warszawa
calendar icon
Od 20 lip 19:00 do 20 lip 19:00

Drogie Panie - niskie i wysokie, brunetki i blondynki, matki i singielki, nastolatki i dojrzałe kobiety. Artystki, architektki, lekarki, dziennikarki, kelnerki i wieloetatowe mamy. Niezależnie od tego jak różne na pierwszy rzut oka jesteśmy zapraszamy Was do wspólnego dialogu i udziału w pierwszym spotkaniu z Odcieniami Kobiet poza siecią. Porozmawiajmy o kobiecości!

Żyjemy w dziwnym świecie, otoczone perfekcyjnymi profilami w social mediach, które wmawiają nam wzorzec idealnej kobiety, nieskalanej zmęczeniem, problemami, cellulitem i kompleksami. W czasach, w których trudno przyznać się do swoich słabości, wiele rzeczy robi się na pokaz, a to co trudne zamyka głęboko w sobie.

Porozmawiajmy czym jest dla nas kobiecość w tych czasach, bez presji, ocen i wstydu. Stwórzmy przestrzeń pełną kobiecej magii, bliskości i wsparcia. Ruszajmy razem zdobywać świat, który stoi przed nami otworem i który potrzebuje kobiet szczęśliwych i pewnych siebie.

Zapraszamy Was, w poniedziałek 20.07.2020 o godzinie 19:00 do Na Lato ul. Rozbrat 44a, gdzie w jednym z najładniejszych warszawskich ogródków w wyjątkowym, kobiecym gronie porozmawiamy o wyzwaniach współczesnych kobiet, presji, rywalizacji, zdrowiu, stresie, stereotypach, poszukamy drogi do harmonii, zdrowia i piękna tego zewnętrznego i wewnętrznego pod okiem fizjoterapeutki i psychoterapeutki.

Porozmawiajmy o kobiecości!
20.07.2020 (poniedziałek)
godz.: 19:00
Na Lato
ul. Rozbrat 44a
Warszawa
WSTĘP BEZPŁATNY
Ilość miejsc ograniczona. 


Odcienie Kobiet
Odcienie Kobiet zrodziły się z przyjaźni i chęci dzielenia się z innymi Kobietami naszą wiedzą. Zarówno w sieci jak i realu tworzymy przestrzeń, w której Kobiety mogą wymieniać się doświadczeniami, otrzymać wsparcie terapeutyczne w trudnej sytuacji, rozwijać i pogłębiać wiedzę o sobie.

Odcienie Kobiet to przede wszystkim indywidualna terapia prowadzona równolegle: psychoterapeutycznie i poprzez pracę z ciałem. Nasze ciało i umysł stanowią nierozerwalną całość, a dobrostan to nie tylko dobre samopoczucie, ale także zdrowe ciało, bez bólu i dolegliwości. Pracujemy w terapeutycznym tandemie (psycholog i fizjoterapeuta) prowadząc wspólnie nasze pacjentki i konsultując ich postępy.

Poruszamy trudne tematy, o których rzadko mówi się w mediach (zwłaszcza social). Propagujemy rozsądne i kompleksowe sposoby na dbanie o siebie. Dystansujemy się od "magicznych" technik, pustych haseł, radykalnych poglądów i rozwiązań. Tworzymy przestrzeń wolną od presji, ocen i wstydu. 

Na Lato
Na Lato to miejsce położone w sercu warszawskiego Powiśla, w którym przez cały dzień serwuje się sezonowe jedzenie, a wieczorem celebruje życie nocne przy winie i autorskich koktajlach. Letni ogródek w otoczeniu parku, a także całoroczny ogród zimowy tworzą atmosferę, dzięki której Na Lato stało się ulubionym miejscem spotkań i relaksu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Porozmawiajmy o kobiecości - rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc