Koncerty, Festiwale, Rozrywka Sport

Ruszamy na maty! by ELLE Sport & Warsaw Pilates, 14.07, pilates w Elektrowni Powiśle

location icon
Elektrownia Powiśle Dobra 42, Warszawa
calendar icon
Od 14 lip 17:30 do 14 lip 20:00

 ,,Ruszamy na maty! by ELLE Sport & Warsaw Pilates to cykl zajęć typu pilates odbywających się w nietypowych i wyjątkowych przestrzeniach Warszawy. Na trwającej godzinę lekcji pilates z Igą Majewską będziemy wzmacniać i wydłużać mięśnie, które na co dzień trzymają nas w pionie. Skupimy się na klasycznych ćwiczeniach pilates na brzuch, plecy i pośladki oraz na przyjemnym, głębokim oddechu. W pełnym skupieniu będziemy wzmacniać najsłabsze mięśnie, wydłużać te skrócone i rozluźniać te przeciążone. Zajęcia będą dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, a prowadząca wyjaśni technikę każdego ćwiczenia krok po kroku.

Kolejne spotkanie z cyklu ,,Ruszamy na maty!" odbędzie się ponownie na wyjątkowym tarasie w Elektrowni Powiśle*, ćwicząc z widokiem na Centrum Nauki Kopernik, most Świętokrzyski oraz Stadion Narodowy. 

Zapraszamy do ćwiczeń na własnych matach lub tych użyczonych nam przez markę Joy in me. Maty poddawane będą dezynfekcji. Na miejscu zapewniamy środki do dezynfekcji, ograniczony limit miejsc oraz zachowanie bezpiecznej odległości uczestników wydarzenia. Na zajęcia zapraszamy w strojach sportowych (brak szatni). 

Start godz. 17:30 (grupa I) oraz godz.19:00 (grupa II).

Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma drobny upominek od ELLE i Partnerów wydarzenia!


*Taras znajduje się na 2 piętrze w części nad Food Hallem. Wejście znajduje się między lokalami Urban Outfitters oraz Jestem Slow.
W razie niesprzyjającej pogody zajęcia odbędą się w innej zadaszonej przestrzeni w Elektrowni Powiśle. 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Pilates ,,Ruszamy na maty! by ELLE Sport & Warsaw Pilates 14.07, gr. I godz. 17:30

dostępnych: 0

Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane
  Pilates ,,Ruszamy na maty! by ELLE Sport & Warsaw Pilates 14.07, gr. II godz. 19:00

dostępnych: 0

Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane