IT i Nowe technologie Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty

Data Storytelling - Jak prezentować twarde dane w ciekawy sposób?

location icon
AKTREN - Szkolenie online Radziwie 5/107, Warszawa
calendar icon
Od 20 paź 10:00 do 20 paź 10:00
ticket icon
Od 150,00 zł

Data Storytelling - Jak prezentować twarde dane w ciekawy sposób?

- Webinarium Online

📅 20 października | Data Storytelling - Jak prezentować twarde dane w ciekawy sposób?Czego dowiesz się podczas webinaru ❓ 💡

 • Czym jest DataStorytelling i z czego się składa?
 • Jak wydobyć wnioski z prezentowanych danych?
 • Jak i kiedy możemy łączyć prezentowanie twardych danych i miękkich historii?
 • Jak zwiększać atrakcyjność prezentowanych danych?
 • Czym jest łatwość poznawcza i jak na nią wpływać podczas prezentacji danych?
 • Jakie są dobre i złe praktyki wizualizacji danych?
Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Filip Werstler z firmy szkoleniowej Aktren.

Trener i praktyk wystąpień publicznych, dla którego wystąpienia publiczne były najważniejszym życiowym wyborem. To dzięki setkom godzin na scenie przezwyciężył wadę wymowy, z którą zmagał się od dziecka, o czym, opowiada w swoim wystąpieniu na TEDxAGHUniversity.

Specjalizuje się w szkoleniach z wystąpień publicznych, stawiając duży nacisk na praktyczne umiejętności uczestników zdobywane podczas szkoleń. Jego warsztaty wypełnione są ćwiczeniami które nie tylko angażują uczestników, ale także pozwalają im na zdobycie i utrwalenie kompetencji mówcy. Jest autorem kilku koncepcji, takich jak "Odwrócenie wertykalne" czy "Obsesji na punkcie publiczności", inspirowanej filozofią firmy Amazon.

Ma za sobą 700 godzin pracy trenerskiej, szkoląc w międzynarodowych korporacjach m.in. z branży telco, marketingowej czy produkcyjnej. Pracuje także z firmami z sektora MŚP, gdzie przygotowuje zespoły oraz właścicieli do wystąpień sprzedażowych czy konferencyjnych zarówno w Polsce jak i za granicą. Realizuje szkolenia po polsku, angielsku oraz hiszpańsku.

Prywatnie interesują go behawioralne zagadnienia psychologii, głównie w obszarze mikroekspresji oraz kultura Hiszpanii i Ameryki łacińskiej, które odwiedza gdy tylko może.


🎁 BONUS

Zapisz się na webinar i odbierz dodatkowe materiały

 • Wskazówki oraz notatki w pliku PDF


 • Masz pytania? Zadzwoń 📞 791 633 606

  Szkolenie organizowany jest przez firmę szkoleniową Aktren.

  Jesteśmy firmą szkoleniową specjalizującą się temacie: wystąpienia publiczne i autoprezentacja. Prowadzimy szkolenia zamknięte, otwarte oraz sesje indywidualne. Kompleksowo wspieramy w przygotowaniu i wygłoszeniu każdego rodzaju wystąpienia: menedżerskiego, handlowego, konferencyjnego. Dzięki nam: zredukujesz stres przed wystąpieniem i poczujesz się pewnie, przykujesz uwagę i utrzymasz zainteresowanie słuchaczy, z sukcesem przekonasz ich do (kupna) Twojego rozwiązania . Stworzymy dla Ciebie nowoczesne i perswazyjne slajdy na potrzeby Twojego wystąpienia. Z nami świetnie poradzisz sobie z trudnymi pyt. i syt. w trakcie wystąpienia. Wyróżnisz się i będziesz na długo zapamiętany. Zadzwoń, porozmawiajmy i sprawdźmy jak możemy Ci pomóc.

  Dołącz do wydarzenia

  Dołącz do wydarzenia
    Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
    Data Storytelling - Jak prezentować twarde dane w ciekawy sposób?
  Wyprzedane 150,00 zł Wyprzedane