Kurs ze Slow Marketingu.

location icon
Online Online, Online
calendar icon
Od 1 lip 9:00 do 14 lip 9:00

Marketing w Twoim biznesie spędza Ci sen z powiek?

Bywa, że napiszesz jakiś tekst, gdy dopisuje Ci wena, ale gdy innym razem - gdy chodzi Ci po głowie wykreowanie pomysłu na nową promocje - już nie możesz liczyć na natchnienie?

Masz na swoim koncie nietrafione inwestycje marketingowe? Jakaś agencja naobiecywała Ci cuda wianki, a sprzedaż w ogóle nie wzrosła?

_

Spróbuj slow marketingu!

Marketing w rytmie slow to marketing tworzony uważnie, świadomie i re - aktywnie. Zawiera sporo elementów DIY, opiera się na metodzie prób i błędów, uczy samodzielnego dostrzegania mechanizmów rynkowych.

.

ZAPRASZAM CIĘ NA KURS ZE SLOW MARKETINGU

Mając na uwadze Twój jeszcze nie rozbudzony potencjał, intuicję i bycie ekspertem ds. własnego biznesu, proponuję Ci udział w kursie ze slow marketingu.

Po jego ukończeniu będziesz potrafiła samodzielnie tworzyć teksty dla swojego biznesu - newslettery, posty na FB, notki na bloga, treści do kampanii sponsorowanych, materiały do katalogów, co więcej - nauczysz się generować pomysły na zwiększenie popularności swojej marki, a co za tym idzie, sprzedaży.

_

MOJA PRZYGODA ZE SLOW MARKETINGIEM

Gdy w 2015 roku rozpoczynałam swoją przygodę z byciem freelancerką specjalizującą się w copywritingu, wydałam fortunę na wsparcie ekspertów ds. marki osobistej i coachów. W efekcie wyprodukowałam markę (Harmony Works), która była wizerunkowo poprawna i . . . zupełnie nie zmysłowa. Ja sama nie odbierałam jej zmysłami, a co za tym idzie - nie robiła na mnie wrażenia i nie miałam do niej przekonania. Poradzone mi rozwiązania ze mną nie rezonowały. Wycofałam więc z rynku markę Harmony Works i wsłuchałam się we własną intuicję, wewnętrzną intencję i osobistą misję. Tak powstała Slow Kariera. Marka innowacyjna i bezprecedensowa. Zainspirowana własnym olśnieniem, zaczęłam specjalizować się we wspieraniu innych w kreacji autentycznych marek, spójnych z wartościami i stylem życia ich Twórców. Nie ograniczając się do samego copywritingu, rozbudowałam wachlarz swoich usług.

_

NA CZYM BĘDZIE POLEGAŁ KURS I CO ZAWIERAŁ?

Kurs będzie polegał na wymianie wiadomości mailowych oraz na dwóch 45 minutowych konsultacjach kreatywnych.

Co 3 dni (tak, byś miała przestrzeń na odniesienie się) dostaniesz ode mnie maila z zadaniami dotyczącymi marketingu w Twoim biznesie. Przykładowe zadanie to stworzenie notki O NAS na stronę www / sklep internetowy. Ja będę towarzyszyła Ci w tworzeniu, a po zakończeniu ćwiczenia, ocenię rezultat końcowy. Stworzenie notki O NAS przez profesjonalnego content writera / storytellera to koszt około 250 zł. Ja również mam takie stawki. A na kursie dostaniesz aż 5 takich twórczych zadań i w rezultacie, samodzielnie tworzysz swoje materiały wizerunkowe i komunikacyjne, oszczędzając sporą sumę pieniędzy, w dodatku nabywając umiejętności copywriterskie, które przydadzą Ci się na przyszłość.

W międzyczasie tworzenia zadań copywriterskich, przeprowadzę z Tobą dwie konsultacje kreatywne, na których poruszymy interesujące Cię tematy. Mogą to być tematy związane z doprecyzowaniem Twojej grupy docelowej oraz zwiększenia sprzedaży.

.

DLA KOGO JEST MÓJ KURS?

Kurs dedykuje osobom, które chcą świadomie i aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia i komunikowania swojej marki. Adresuję go do kobiet, które tworzą biznesy z duszą - w których liczy się filozofia i generowana wartość dla klienta.

_

O MNIE

Jestem trenerką slow biznesu, storytellerką i konsultantką marketingową. Od lat wspieram biznesy w autentycznym i spójnym wybrzmiewaniu, a ich Twórców w działaniu zgodnym z ich wewnętrzną intencją i osobistą misją. Uwielbiam indywidualną pracę z Klientem - to właśnie ten styl pozwala na zrozumienie, precyzje i dopracowanie rozwiązań.

Tworzę markę Slow Kariera (slowkariera.com).

.

PODSUMOWUJĄC - ZYSKUJESZ

5 tekstów marketingowych, które pomogę Ci stworzyć (o nas / OUR STORY na FB, post witający na FB, opis marki na Insta, pierwszy list do newsletter'a / oferta / mailowe zaproszenie do współpracy / ogłoszenie sprzedażowe do FBkowych grup kobiecych na dni promocyjne / tekst do kampanii sponsorowanej na FB z okazji promocji / o mnie - biografia / scenariusz live'a bądź webinaru).

2 konsultacje kreatywne, podczas których poruszymy tematy związane z doprecyzowaniem Twojej grupy docelowej, spójnością wizerunkową marki w sieci i podkręceniem sprzedaży.

_

INWESTYCJA

Inwestycja w kurs to kwota 288 zł. Tyle kosztuje jeden tekst napisany przez copywritera i jedna konsultacja doradcza. Tylko w Slow Karierze masz szansę uzyskać 5 tekstów wizerunkowo - sprzedażowych i 2 konsultacje doradcze w cenie jednej usługi z kategorii doradztwa marketingowego.

Bardzo atrakcyjna cena kursu wynika z faktu, iż jest to pierwszy tworzony przeze mnie kurs.

_

ROZPOCZĘCIE

Kurs rozpoczynamy 1 lipca.

Zapisy ruszają od 3 czerwca.

_

ZAPIS NA KURS

By zapisać się na kurs, wyślij maila na adres: justyna@slowkariera.com, w temacie wpisując SLOW MARKETING.

_

Czekam na Ciebie!

Justyna.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wolne Miejsce
już niedostępne -